Nautige võrgumängu 40 Chili Fruits vürtsikamat väljaannet


Veebimängude arendaja Gamezix andis just välja oma populaarse 40 tšillipuu uue versiooni. Uus Flaming Edition annab mängule vürtsikama külje ja sisaldab uut lõbu lisamiseks. Pealkiri sisaldab RTP-d 96,2% ja selle paigutus on 5 × 4 koos 40 võiduliiniga.

Rullidelt leiate kõik klassikalised mahlased puuviljad, sealhulgas viinamarjad, apelsinid, sidrunid, ploomid, kirsid ja arbuusid. Õnnelik seitse on mängus enim makstud sümbol, nii et soovite mängimise ajal seda jälgida!

Uue versiooni üksikasjad

Kui laadite 40 Chili Fruits Flaming Editioni, leiate, et võrku ümbritseb leek. Rullidel on hõõguvad neoonviljad koos 7-le, kuum tšillipipar ja metsik. Kõik need sümbolid pakuvad väljamakseid kolmele, neljale või viiele omamoodi. The Kirsid viskab lisavõidu kahesugustega.

The tšillipipar on rullide kuumim sümbol ja see toimib hajutina. See annab väljamakse 10 000 münti, kui teenite ruudustikul viis omalaadset. Teine sümbol, mida soovite jälgida, on metsik. See asendab kõik mängu ikoonid, välja arvatud tšillipipar. See võib ilmuda kahelnd, 3rdvõi 4th rull.

Looduslik loodus käivitab juhuslikult Midase funktsioon kuumpanuses. Funktsiooni saab käivitada ainult kuuma panuse režiimis. Kui see juhtub, aktiveeritakse veebipesas alternatiivne rullide komplekt. Seejärel muutub panus sama võitude väljamaksega kaks korda suuremaks.

See pesa sisaldab ka a jackpotimäng kus saate võita ühe neljast jackpoti auhinnast. Peate aktiveerima boonusmängu ja siis teenima kolm samanimelist kaarti. Kui teete seda, saate jackpot kaartidele!

Pakutakse nelja jackpoti: Mega, major, alaealine ja mini. Iga jackpoti väärtust näete mängulaua ülaosas. Vaadake lihtsalt, kui palju iga jackpot on väärt ja mida võiksite võita!

Põletava jõuga liitumine

Uus 40 tšillipuu leegitsevat väljaannet liitub teiste tuliste tiitlitega Gamzix. Veel detsembris tõi kaubamärk välja pealkirja Burning Power. See mäng sisaldab 100 rida, reel wild ja hajumise sümbol. Tšillipipar on hajus ka selles mängus ja annab kena väljamakse kolmele, neljale või viiele ühele.

Nagu 40 tšillipuuvilja, on ka see mäng olnud neli jackpotit, mida võid võita. Osale spetsiaalses voorus ja vaata, mida võidad teenida, kas Mini, Minor, Major või Mega jackpot!