NagaWorld hakkab sellel nädalal pakkuma VIP-lauamänge ja -automaate


NagaCorp Ltd teatas, et Kambodža valitsusega peeti läbirääkimisi kokkuleppe sõlmimiseks, et võimaldada ettevõttel avada 8. juulil NagaWorldis mõned hasartmänguteenused. Mängikompleks hakkab sel päeval pakkuma VIP-lauamänge ja -automaate, kuna rahvas hakkab taas kord avama koronaviiruse kriisi.

Kinnitatud uuesti avamiseks:

Reedel teatas Kambodža peaminister Hun Sen, et kasiinokäitlejatel lubatakse taasavada, kui nad suudavad täita tervisenõudeid, mis on seatud koronaviiruse puhangute vältimiseks nende kinnistutes. NagaCorpi teatel andis pühapäeval Hongkongi börsi esitamisel riigi tervishoiuministeerium ettevõttele vastastikuse mõistmise memorandum mis andis loa taasavamiseks kaks mängusektorit.

Tehniline ülevaatus viidi läbi 4. juulil enne määratud taasavamise kuupäeva. Firma kinnitusel a tollivormistuse tõend pakuti.

Taaskäivitamine:

Kui NagaWorld on sel nädalal taas ettevõtluses, peavad kinnistu töötajad ja kõik külastajad läbima läbivaatuse. Kehatemperatuuri kontrollimine toimub enne, kui kellelgi on lubatud siseneda. Samuti tuleb kanda näomaski.

Mängijatele on mängimisel vajalik mask. VIP-lauas on lubatud ka mängijate arv. Seltskond ainult istub kolm inimest laua kohta. See vähendab mängulaudades olevate mängijate mahtu 30% võrra 43%. Ka alaline mängimine on sel ajal keelatud.

Mänguautomaatide jaoks on võimsus nüüd 10% 50%. Kõik muud pesaasendid on sotsiaalse distantseerumise soodustamiseks välja lülitatud. Lisaks väitis NagaWorld, et nad peavad looma viis isolatsiooniruumi. Need toad on ennetavad meetmed juhuks, kui külaliste seas tekivad terviseprobleemid.


Kambodianagamaailmaautomaadid taasavataksekorporatiivviiruseviplaudadenaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga