NagaCorp Limited aktsiate võimalik aktsiate arv


Aasia kasiinooperaator NagaCorp Limited on teadaolevalt teatanud, et ta kaalub uue aktsiapakkumise algatamist, et suurendada selle likviidsust ja anda ressursse koronaviiruse pandeemia põhjustatud majanduse aeglustumise paremaks muutmiseks.

Kambodža kasiinosõbraliku NagaWorldi arenduskeskuse taga asuva Hongkongi börsiettevõtte teate kohaselt tegi Hongkongi börsiettevõte täna avalduse juba varem, teatades lisaks, et tal on praegu piisavalt raha kassa, et taluda veel 18 kuud sellist vähenenud tulu.

Koronaviiruse tagajärjed:

Allikas märkis ka, et hiiglasliku NagaWorldi kinnistu sees asuv kasiino on suletud alates 1. aprillist vastavalt sisse viidud valitsuse juhitud algatusele potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüve leviku peatamiseks. Allikas täpsustas lisaks, et Phnom Penhi keskuses toimuv saal tegutseb praegu ainult üks kahest hotellist väiksema mahutavusega pakkudes samal ajal külalistele piiratud joogi- ja toitlustusteenuseid.

Rohked kulud:

NagaCorp Limited teatas ka, et tema Kambodžas asuva kinnisvara keskmised kuukulutused olid olnud umbes 18,4 miljonit dollarit enne koronaviirusega seotud lukustuse kehtestamist, mis oli mõnda hõlmanud 13,9 miljonit dollarit tegevuskulude, kapitali ja ülalpidamiskuludena umbes 3,2 miljonit dollarit ja 1,3 miljonit dollarit intressitasudes. Kuid käitaja väitis väidetavalt, et sellest ajast alates on see väljavool vähenenud umbes 3,9 miljonit dollarit samal ajal hoiab ta sularaha ja hoiuseid ligikaudu väärtuses 527,1 miljonit dollarit.

Juhtkonna entusiasm:

Tagasi kavandatud aktsiapakkumise juurde ja NagaCorp Limited teatas, et tema enamusaktsionär ja tegevjuht Chen Lip Keong, oleks valmis investeerima kuni 45 miljonit dollarit oma märkimisväärselt annetatud kaudu ChenLipKeong Capital Limited sõiduk nii nagu ‘näidata oma tuge ja usaldust grupi vastu”.

Teadaolevalt loe NagaCorp Limited esitatud taotlust …

“Selle teadaande kuupäeva seisuga kehtivad ChenLipKeong Capital Limited märkimistingimused pole fikseeritud ja need võidakse lõplikult vormistada kuid sellised tingimused on samad, mis teiste võlakirjainvestorite jaoks, kui kavandatav võlakirjaemissioon on lõppenud. “

Kestev pikendus:

NagaCorp Limited jätkab lisaks oma NagaWorldi kompleksi laienemist 3,5 miljardi dollari väärtuses, mille eesmärk on tuua turule lisarestoranid ja kaubanduspinnad samuti spaa, lõbustuspark ja veel peaaegu 5000 hotellituba. Allikas teatas, et see projekt näeb tõenäoliselt ka Kambodža saali suurendada selle mängupõranda suurust et oleks võimalik majutada kuni 2500 teenindusaega lisaks 800 lisa mängulauale.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga