Müük, mis hõlmab raskustes 13 hüljatut


Macaus ja luksusettevõttes tegutsev ettevõte 13 hotelli teatas, et on lõpetanud läbirääkimised, mis pidid nägema, et see lahutas vähemalt 50% osaluse 200-toalisest kinnisvarast.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud South Shore Holdings Limited ametlikku teisipäevateavet selle kohta, et tema Uni-Dragon Limited tütarettevõtte ja võimalike kosilaste trio vahelised kõnelused on lõplikult pärast tähtaja möödumist lõpetatud. seda oli juba kolm korda pikendatud.

Finantspuudujäägid:

Inside Asian Gaming teatas, et see samm saab olema suur löök South Shore Holdings Limited, mida varem tunti kui Louis XIII Holdings Limited kuni 2016. aasta nimemuutuseni, kuna see oli tingitud vähemalt netost 96,77 miljonit dollarit kuid on nüüd vastupidi kohustatud kolmiku hoiused tagasi maksma. Allikas täpsustas, et kinnisvarafirma on oma finantskohustuste täitmisega hilinenud ja oli isegi sunnitud taotlemapaigalseisAprillis pärast seda, kui tema pank nõudis laenu väärtusega umbes 320 miljonit dollarit.

Püsiv otsing:

Väidetavalt ei selgitanud South Shore Holdings Limited, miks läbirääkimised The 13 50-protsendilise osaluse osas katkesid, kuid kasutasid seda taotlust selgitamaks, et kavatsevad nüüd jätkata partnerite otsimist, kes on huvitatud koha ostmisest asub Macau Cotai ja Coloane linnaosa piiril.

Lugege väidetavalt South Shore Holdings Limitedi toimikut …

„Ettevõte kavatseb jätkata oma püüdlusi hotelli ja / või maa potentsiaalsete ostjate otsimiseks ning hotelli ja / või maa müügi teostamiseks ning teeb pangaga koostööd laenu tähtaja osas. tasumata põhisumma on umbes 366 miljonit dollarit alates 31. märtsist edasiste vajaduse korral parandusmeetmete kohta. “


hong kongcotaicoloanethe 13louis xiii majapidamised piiratud lõunakalda majapidamised piiratud jun-draakon piiratudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga