Mozzartbet.com partnerlusprogramm Evoplay Entertainment


Malta online-kasiinomängude arendaja Evoplay Entertainment on teatanud lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on integreerida kogu portfelli Mozzartbet.com Serbiaga silmitsi seisvasse domeeni.

Uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud teisipäevast ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et iGamingi operaatori Mozzartbet Malta Limitediga sõlmitud kokkulepe hõlmab kogu kataloogi, kus on üle 90 mängu-, kiir- ja lauamängu, mida mängijatele pakutakse Serbia, Malta kaudu. Makedoonia ja Rumeenia litsentsiga sait.

Kasvav kohalolek:

Vladimir Malakchi, Ettevõtte äriarenduse juht Evoplay meelelahutus, kasutas pressiteadet, et kuulutada välja liit Mozzartbet.com on ette nähtud lisaks oma ettevõtte ülemaailmse jalajälje tugevdamisele ka pärast selle sisenemist selle aasta alguses Ühendkuningriik turg.

Loe Malakchi avaldust …

“Meil on hea meel partnerluse üle Mozzartbet Malta Limited, laialt tunnustatud operaator, kellel on muljetavaldav turuvõimalus. Meie ainulaadne portfell sisaldab uusimat tehnoloogiat, et pakkuda meelelahutust mis eristub tõeliselt ning see partnerlus tagab, et ka edaspidi saavad sellest kasu olla rahvusvaheliste fännide kasvav leegion. ”

Väljakujunenud maine:

Omalt poolt ja Milos Randic, Mozzartbet Malta Limited veebikasiino direktor, kuulutas, et tema ettevõte onelevil”, Et teha koostööd Evoplay Entertainmentiga, kuna arendaja pakubväga uuenduslik kasiinokomplektMis on pidevalt näidanudpopulaarsuse tõestatud tulemused paljude erinevate mängijate hulgas.

Juhuslik ”avaldus loetud …

„Tarnija murranguline kataloog sobib ideaalselt meie esmaklassilise kliendi pakkumisega ja ootame pikaajaliste ärisuhete arendamist. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga