Mõttekoda nõuab Briti iGamingu turu raputamist


Teadaolevalt on Suurbritannias ja tuntud erakondadeülese mõttekoja koosseisus soovitatud, et riigi võrgumängijatel ei lubataks kaotada rohkem kui 100 naela (131 dollarit) kuus, ilma et nad peaksid eelnevalt läbima ranged uued taskukohasuse kontrollid.

Ajalehe The Guardian teisipäevase raporti kohaselt tuleb see Sotsiaalturu Fondi igakuine nn pehme korgi ettepanek valitsusele üha kasvava nõudmise ajal muuta Briti iGamingi tööstust vastavalt hiljutisele ülipopulaarsete lugude ringile. hasartmängusõltuvuse all kannatavate inimeste kohta.

Eelnev muutmine:

Ajaleht teatas, et mõttekoda on tingitud ka püüdlusest iGamingi tööstust tuleb reguleerida palju sarnasemalt selle maismaal asuva tööstusega -. – kehtestades võrgus olevatele teenindusaegadele ühekordse panuse piirangud, mis võivad alata alates 1 nael (1,31 dollarit). Väidetavalt kajastaks see samm eelmise aasta maksimaalse osaluse langust fikseeritud koefitsiendiga panustamisterminalid (FOBT) alates 100 kr kuni 2 naela (2,62 dollarit) ja aitab panustajatel vältida rahalisi raskusi, mis on sageli seotud potentsiaalselt sundkäitumisega.

Valvekoer soovib:

The Guardian teatas, et Sotsiaalturu Sihtasutus on pealegi seatud propageerima hasartmängude ombudsmani ametikoha loomine jälgida ülalnimetatud muudatusi ja hallata uutkitemarking”Süsteem, mille eesmärk on edendada vastutustundlikumaid iGamingu tavasid. Ajaleht täpsustas, et Londoni peakontoris asuv mõttekoda soovib lisaks sellele, et see sõltumatu organ oleks ühendatud rangemalt määratletud sanktsioonid et Hasartmängude komisjon regulaator võiks kasutada hooletute veebioperaatorite vastu.

Teadaolevalt lugege Sotsiaalturu Sihtasutuse avaldust …

“Kaughasartmängud on endiselt tõusuteel jääb väljapoole samu kontrolle, mida kohaldatakse selle maismaa ekvivalentide suhtes. Pole mõistlik, et sama „kohustust” vähendada kahju läbi kaalul ja kiirusel põhinevate piirangute ei tohiks kohaldada veebisektorile, mis pakub kõige kättesaadavamat sisu. ”

Täiendav ahvatlus:

Eeldatakse, et mõttekoda kutsub kokku peaministri valitsuse Boris Johnson ajakohastada praegust süsteemi, mis kehtestab minimaalse tollimaksu kohalikelt litsentsitud iGamingi ettevõtetelt, kelle peakontor asub offshore-jurisdiktsioonides, näiteks Gibraltaril ja Maltal. Väidetavalt soovib fraktsioon seda kokkulepet uuendada rida maksusoodustusi see oleks mõeldud selleks, et kiusata selliseid ettevõtjaid asuma Ühendkuningriigis sisukam asukoht, luua töökohti ja edendada nende paremat järgimist hasartmängusõltuvust puudutavates küsimustes.

Litsentsimisava:

Lõpuks teatas ajaleht, et Sotsiaalturu Sihtasutus nõuab tõenäoliselt ka tulusate „valge silt”Lepingud, mis võimaldavad välismaistel iGaming-ettevõtetel pääseda Suurbritannia turule olemasolevate kodumaiste hasartmängude litsentside omanike kaudu.


hasartmängude komisjonitasudGibraltari vastutustundlik hasartmängudvalge siltboris johnsonfikseeritud koefitsientidega kihlvedude termininalafordatavuse kontroll ühiskondliku turu sihtasutusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga