MotorCity pokkeritoa taasavamine; aruanne


Michiganis kavatsevad Detroiti kolm kesklinna kasiinot kaks avada oma aknaluugiga pokkeritoad, kusjuures üks neist kavatseb seda teha sel nädalal, teadmata Michigani mängukontrolli juhatusele (MGCB). Vahepeal, kui COVID-19 terviseprobleemide tõttu oli see peaaegu viieks kuuks seisma pandud, teatas kommertskasiinode kolmik, et augustikuu koondtulu oli 69,3 miljonit dollarit.

MGM Grand Detroiti, MotorCity ja Greektowni kasiinode kaarditoad pole mänginud pärast seda, kui kuberner Gretchen Whitmer andis välja korralduse nende sulgemiseks 16. märtsil 2020, kui koroonaviiruse pandeemia tabas.

The Detroit Newsi teatel MotorCity kasiino klientidele sai meilisõnumi Eelmine nädal, kuulutades “Detroiti parimaks pokkeritoaks avatakse taas järgmine nädal!” Tundub, et massiline meilisõnumite saatmine näitab, et Ameerika miljardärist ärinaisele kuuluv kasiinohotell Marian Ilitch, avatakse sel nädalal uuesti, kuid väidetavalt ei tagastanud hasartmängukinnisvara esindaja uudisteagentuuri sõnumit.

Pressiesindaja Greektowni kasiino operaator Penn National Gaming (NASDAQ: PENN) ütles väidetavalt, et nad loodavad, et pokkerituba on mõne nädala pärast varuks.

Pimedas:

Ilmselt jäid kõik uudised MGCB-le veidi vahele ja kui uudisteagentuur võttis temaga ühendust, siis pressiesindaja Mary Kay Bean väidetavalt ütles, et see [the board] pöörduks pokkeri poole, kui “üks kasiinodest osutab huvi seda pakkuda”.

Kuuldes, et MotorCity kliendid said kiiresti läheneva taaskäivitamise kohta meile, ütles Bean, et “kõik plaanid vajavad juhatuse heakskiituja kasiinod peavad järgima (kuberner Gretchen Whitmeri) tööohutuse korraldust. “

Bean lisas, et MGCB peab heaks kiitma kasiinode sotsiaalsed distantseerimiskavad ning muud tervise ja ohutuse nõuded. Ta märkis, et “see on sama lähenemisviis, mida kasutati enne kasiinode taasavamist.”

Vahepeal teatas MGM Grand Detroit, mille omanik ja haldaja on MGM Resorts International (NYSE: MGM), et tal pole vahetuid plaane pokkeritoa taasavamiseks.

Koondamised ja tulude vähenemine:

Umbes nädal pärast seda, kui MGM Grand Detroit koondas umbes 1100 töötajat, teatas Greektown Casino selle kuu alguses, et koondab koroonaviiruse pandeemiast tuleneva saamata jäänud tulu tõttu alaliselt 43 ametiühingu töötajat alates 28. septembrist.

Juulis teatasid Detroiti kolm kasiinot esimese poolaasta mängude kogutulust, mis oli 59,3 protsenti madalam aasta kokkuvõttes vaid 299,2 miljonit dollarit, kusjuures MGM Grandi kasiinotulu kasvas kuue kuu jooksul juuni lõpuni 40 protsenti aastaga 126,5 miljoni dollarini, samal ajal kui sellega seotud esimese poolaasta kasumid lähedal asuvatel MotorCity ja Greektowni kasiinodel väidetavalt sobitamine 41 protsenti vastavalt 102,6 miljoni dollarini ja 70,1 miljoni dollarini.

Michigan Gov Gretchen Whitmer allkirjastas 29. juulil 2020 täidesaatva korralduse, mis lubas Detroiti kasiinod osaliselt taasavada 15-protsendiline võimsus – riigis kõige rangem – alates rangetest tervise- ja ohutusjuhistest jäävad paljud kasiino mugavused, sealhulgas pokker, mida peetakse kõrge riskiga kasiinotegevuseks, suletuks.

Kaugel minna:

Nagu märgitud, on MGCB aruande augustis 2020 esitatud andmetel, et linna kommertskasiinode kolmik teenis tulu 69,3 miljonit dollarit, samal ajal kui lauamängude ja mänguautomaatide kogutulu vähenes eelmise aasta sama kuu tulemustega võrreldes 42 protsenti. See on a 62 protsenti langeb tänaseni augustist 2019.

Eelmise aasta augustitulemusi võrreldes oli tulu MGM Grand Detroit langes 46 protsenti 28,6 miljoni dollarini. MotorCity’s langes tulu 37,5 protsenti 25 miljonile dollarile ja Greektownis 41,5 protsenti 15,7 miljonile dollarile, samas kui kuu turuosa oli vastavalt 41 protsenti, 36 protsenti ja 23 protsenti.

Kolm kasiinot andsid oma panuse 5,6 miljonit dollarit 2020. aasta augustis Michigani osariiki, võrreldes 9,7 miljoni dollariga eelmise aasta samaks ajaks.

Panused spordiennustuselt tabatud 1,97 miljonit dollarit “kvalifitseeritud korrigeeritud brutokviitungites”, kus MGM juhib kolmikut 932 601 dollariga, järgnesid MotorCity 493 275 dollarit ja 551 176 dollarit Greektowni eest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga