Mohegan Sun teatas vallandamisest


Pärast osalist taasavamist 1. juunil teatas Mohegan Sun nüüd, et koondab määramata arvu töötajaid “COVID-19 mõju tagajärjel”.

Hiiglaslik Connecticuti kasiino nõustus sellega ajutiselt suletud 17. märtsil 2020, kuna koroonaviiruse pandeemia levis kogu osariigis ja vaevles sel ajal peaaegu kogu tööjõus. Pärast kasiino osalist taasavamist juunis, Ligikaudu 75 protsenti 3828 töötajast, kes olid silmanähtav, kutsuti tagasiMohegan Sun presidendi ja peadirektori sõnul Jeff Hamilton.

Kohalik ajaleht The Day teatas, et Hamilton teatas tekstisõnumiga, et töötajaid kutsutakse endiselt tagasi, samal ajal kui teised pannakse “avatud positsioonidele”.

President ja GM ütlesid oma avalduses, et…

„COVID-19 mõju tagajärjel jõustub 30. septembril, 2020 viib Mohegan Sun lõpule meie ägeda programmi, mis on kehtinud alates 2020. aasta märtsist.

See vähendab meie tööjõudu meeskonna liikmetele, keda pole enne septembri lõppu tööle tagasi kutsutud. Teeme koostööd mõjutatud meeskonna liikmetega, et leida uusi positsioone ja pakume ümberõpet nõudluse valdkondades, näiteks lauamängud. ”

“See raske otsus tuli pärast põhjalikku kaalumist ja oligi ajendatud enneolematutest asjaoludest mis on põhjustatud pandeemiast, sealhulgas vähenenud mahutavus ja võimetus avada kõiki majutusasutusi, ”teatas Hamilton.

Tugev tagasitulek:

Pärast taasavamist teatas allikas, et oma esimese kahe nädala jooksul pärast tegevuse taasalustamist 1. juunil tegi 300 000 pluss ruutjalga mängu- ja meelelahutuskoht oma mänguautomaatide ja lauamängudega rohkem äri kui samal 14-päevasel perioodil aastas eelmine.

Võistlevad Mashantucket Pequot hõimurahvasMashantucketis omatav ja hallatav Foxwoods Resort Casino kasutas taasavamisel sarnast edu.

Juulis ütles Hamilton, et kui arvestada mittetulunduslikku tulu, oli rahavoo vaatenurgast juuni 2020 Mohegan Suni ajaloo parim juuni. Juulis avaldatud mänguautomaatide aruandes teatas kasiino, et hoiab seda või võitis. 45,5 miljonit dollarit juunis teenindusaegade müügitulus, 3 protsenti vähem kui 2019. aasta juunis. Seda vaatamata sellele, et nad on sotsiaalse distantseerumise edendamiseks deaktiveerinud peaaegu pooled oma automaatidest.

Valdkonnad, mis jäävad suletuks ja kus enamikku töötajaid tagasi tööle ei kutsutud, hõlmavad Mohegan Sun Arena, kus tähtsündmused meelitavad kinnisvara suure hulga rahvahulka, Maa Expo Keskus, pokkerituba ja Rootsi laud.

Hamiltoni tunnustus:

Päev teatas, et töötajatele ettevalmistatud privaatses YouTube’i videos tunnistab Hamilton, et kasiino sulgemise ajal ei kaotanud ta ühtegi töötajat töökohta. Ta on väidetavalt öelnud, et ta “arvas, et mõju ettevõttele on minimaalne, ”Et kui nad suleti, arvas ta, et nad avavad uuesti“ nädala või kahe pärast ”. Kuid tema sõnul jäi kasiino kevadeks suletuks ja suleti lõpuks kokku 76 päeva.

Hamilton jätkab väidetavalt videos …

„Oleme jõudnud punkti, kus me ei saa mõistlikult öelda kõigile meie meeskonna liikmetele, et naasete varsti tööle ja mõnel juhul, kui kunagi varem.

„Selle pandeemia põhjal muutuvad mõned äri aspektid lihtsalt muutuvaks. … loodan, et jõuame punkti, kus Mohegan Sun näeb välja rohkem kui tänavu jaanuaris … aga seal on nii palju ebakindlust. ”

Hinnanguline mõju:

Teine allikas teatab, et ettevõtte sõnul olid nad töötame koos mõjutatud meeskonna liikmetega, et leida uusi positsioone pakkudes samas ümberõpet ka nõudluse valdkondades nagu lauamängud.

Osariigi vanem Cathy Osten, kes esindab 19. ringkonda, kuhu kuuluvad Columbia, Franklini, Hebroni, Liibanoni, Ledyardi, Lissaboni, Marlboroughi, Montville’i, Norwichi ja Sprague’i kogukonnad, teatasid, et talle öeldi see võib mõjutada umbes 1000 töötajat. Mohegan Suni ametnikud pole seda numbrit uudisteagentuurile siiski kinnitanud.

Osten ütles …

“Nad ütlesid mulle, et neil on umbes 1000 töötajat, kes koguvad juba vaesuses staatust ja kaotavad septembri lõpus oma tervishoiu.”

Vabatahtlik sulgemine:

Sisse koostöökokkulepe Connecticuti osariigiga leppisid Mashantucket Pequoti ja Mohegani hõimurahvad 16. märtsil kokku sulgeda oma vastavad kasiinokuurordid pärast nende avamist 1990. aastatel COVID-19 ohu tõttu. Ja kuigi Connecticuti täitekorraldus, mille leppisid kokku kuberner Ned Lamont ja Govs. Andrew Cuomo New Yorgis ja Phil Murphy New Jerseys suletud kohtades, mis meelitavad kohale rohkem kui 50 inimest, see vabastas hõimu kasiinod.

Hõimu Mohegan Gaming and Entertainment ettevõte vastutab tegevuse üle arvukates Põhja-Ameerika kasiinodes, sealhulgas Mohegan Sun Pocono kasiinos Wilkes-Barres, mille omanik on ja mida haldab Downs Racing, L.P, hõimu kasiino käe tütarettevõte.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga