Mobiilsete spordiennustuste raputamine Rhode Islandil


Väikeses Ida-Ameerika osariigis Rhode Islandil ja paaril demokraatlikul seadusandjal on teadaolevalt kasutusele võetud meede, mis lihtsustaks inimestel mobiilsete spordiennustuste panuste paigutamist.

Kohaliku televisiooniorganisatsiooni WPRI-TV kolmapäevase raporti kohaselt tuleb Rhode Islandi esindajatekoja liikmete Nicholas Mattiello ja Marvin Abney kolimine tagasi seetõttu, et ookeaniriigil on pidevalt suurenev eelarvedefitsiit ja eeldatakse, et sellele järgneb peatselt Rhode Islandi osariigi senati juhi Dominick Ruggerio kaasettepaneku tutvustamine.

Ärritav vajadus:

WPRI-TV teatas, et Rhode Island legaliseeris mobiilse spordiennustuse 2018. aasta juunis, ehkki praegused reeglid nõuavad potentsiaalseid panustajaid kõigepealt isiklikult registreeruda kas Twin Riveri kasiinohotellis või Tivertoni kasiinohotellis. Väidetavalt eile vastu võetud õigusaktid kaotada see kohustus lootuses meelitades veelgi rohkem inimesi , et alla laadida ja nautida pisikese osariigi spordiennustuse rakendust.

Soodne reguleerimine:

Väidetavalt avaldasid Mattiello ja Ruggerio kaaslase avalduse, milles nad kinnitasid, et isikliku registreerimise nõude kaotamine on eriti vajalik, kuna paljud inimesed piiravad nüüd oma reisimist ja sotsiaalset läbikäimist kestva koronaviiruse pandeemia tõttu.

Teadaolevalt lugege ühisavaldust …

“Eriti nendel aegadel sotsiaalne distantseerumine, mis võimaldab inimestel spordimängude jaoks veebis registreeruda, pakub ka mugavust suurendada tulusid meie riigi inimestele. Kuna paljud meeskondlikud spordialad on valmis lähiajal mängimist jätkama, pakub see Rhode saarlastele turvalist meelelahutusvõimalust oma kodudest spordimängudes osalemiseks. ”

Geograafilise asukoha muutmine:

WPRI-TV teatas, et Mattiello ja Abney ettepanek muudab täiendavalt olemasolevaid määrusi, et volitada seda arvutiserverit veenduge, et bettor asub füüsiliselt Rhode Islandi ‘piiressel ajal, kui mängija panustab“Selle asemel, et järgida praegust nõuet”kui mängija logib süsteemi sisse.

Kohtuväljavaade:

Ringhäälinguorganisatsioon teatas, et seaduse kehtestamine tuleb kohaliku vabariiklaste aktivistina Daniel Harrop taotleb Rhode Islandil legaliseeritud spordikihlvedude põhiseaduspärasuse vastu õiguslikku väljakutset. Väidetavalt kaotas kampaania osaline oma esialgse tegevuse enne Rhode Islandi ülemkohus eelmise kuu alguses, kuid on pärast seda lubanud seda otsust edasi kaevata Rhode Islandi osariigi ülemkohus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga