Mitte-hõimlaste kasiinod avatakse NY-s uuesti


Neli päeva pärast öeldut, et ta teeb sel nädalal otsuse kommertskasiinode kohta, andis New Yorgi kuberner Andrew Cuomo oma lubaduse täide ja teatas neljapäeval, et osariigi mittekodanikel kasiinodel ja videoloterii terminalidel lubatakse alates kolmapäevast piiratud võimsusega uuesti avada , 9. september pärast koroonaviiruse pandeemia tõttu alates 16. märtsist 2020 suletud.

Cuomo on võtnud sooja riigi nelja kaubanduslikult juhitava kasiino väljajätmise eest kõigi taasavamise jõupingutuste eest, isegi kui Ameerika põliselanike juhitavad hasartmänguasutused on uuesti avatud.

Kuna COVID-19 tõttu oli ta sunnitud sulgema, 5200 kasiinotöötajat kogu osariigis on tööta olnud.

Ohutusprotokollid:

Taasavamise otsus kehtib riigi nelja eraomandis oleva kasiino kohta, sealhulgas Resorts World Catskills Sullivani maakonnas, Del Lago Seneca maakonnas, Rivers Casino Schenectadys ja Tioga Downs Tioga maakonnas, samuti USA kirdeosa 11 racino (hipodroomi kasiinod) ). Kõigile taasavamist valivatele kohtadele kehtivad a 25-protsendiline täituvuspiir jaranged ohutusprotokollid, Sealhulgas järgmised, mida New Yorgi mängukomisjon rangelt jõustab vastavalt kuberneri teatele:

  • näokatted, välja arvatud joomise või söömise ajal
  • sotsiaalne distantseerumine
  • täiendav personal täituvuse kontrollimiseks
  • liiklusvoog ja istekohad, et vältida tunglemist
  • täiustatud puhastus- ja desinfitseerimisprotokollid

Uuesti avamiseks peavad kasiinod kasutama ka „täiustatud õhufiltreerimise, ventilatsiooni ja puhastamise standardeid“. Lisaks peab olema 6 jalga töötavate masinate vahel ja lauamängud on lubatud ainult siis, kui kasiinod paigaldada füüsilised tõkked mängijate ja nende vahel [barriers] saada heakskiidu New Yorgi mängukomisjonilt. Ja mängupõrandatel ei ole lubatud toitu ega jooke pakkuda.

Neljapäevase teadaande avalduses ütles kuberner Cuomo…

“New Yorklased on teinud erakordset tööd – tasandasime kõverat nii, et ükski ekspert ei pidanud seda võimalikuks.

„Oleme otsustanud, et saame kasiinod taas turvaliselt avada, kasutades täiustatud õhufiltreerimist ja rangeid turvaprotokolle, sealhulgas kohustuslikke maske ja sotsiaalset distantseerumist. See on hea uudis ja õige järgmine samm meie andmepõhise järkjärgulise taasavamise korral, mis töötab. “

Valju ja selge:

Cuomo kuulutas juulis, et New Yorgi kommertskasiinod jäävadtihedusNende mängualade kõrvaltäitmise tõenäosust ja ettevõtte olemust. ” Samuti kuulutas ta teada, etellujäämise säilitamiseks pole kasiinot vaja, ”Ja ei andnud uuesti avamise ajakava.

Sellest ajast alates toimus Kapitooliumis miiting aastal Albany 20. augustil ja nädal hiljem toimusid viies New Yorgi osariigi kasiinos samaaegsed miitingud, et kutsuda kuberneri üles uuesti avamise kohta juhiseid andma. Korraldati ka Facebooki grupp koos veebipöördumisega, millele 4. septembri seisuga on alla kirjutanud ligi 4000 inimest.

Nüüd töötavad Queensis asuvad New Yorgi ainsa kasiino Resorts World kasiinod, et võimalikult kiiresti avada.

Gentingoperatsioonid:

Gentingi opereerimisel, kes haldab nii Queensis asuvat tohutut võidusõidurada kasiinot kui ka Resorts World Catskillsit, on kavas taasavada järgmisel kolmapäeval, kirjutab päevaleht Democrat & Chronicle.

Genting Americas East president Bob DeSalvio ütles väidetavalt oma avalduses …

“Oleme rakendanud plaani, et integreerida sujuvalt põnevus, meelelahutus ja luksus, millele külalised on oodanud, koos rangemate terviseprotokollidega, mis on vajalikud ohutuks kasutamiseks.”

Gentingi valitsuse asepresident, Meghin Taylor, öeldakse, et temperatuuri kontroll tehakse külaliste kasiinosse sisenemisel. Ja et kogu Catskillsi kinnistul asub vähemalt 200 käte desinfitseerimisjaama.

8. veebruaril 2018 avatud Monticello kasiino ei ringle väidetavalt õhku ja selle õhufiltreerimissüsteemid ületavad osariigi standardeid, ütles Taylor.

Samuti on ta kurb, et mõned Resorts World Catskillsi mugavused, nagu bussisüsteem ja parkimisteenus, ei ole esialgu avatud.

Ligikaudu 1200 umbes 1400 inimesest, mida kasiino tavapärastes tingimustes töötab, on täiendatud.

New Yorgi osariigis asuvad Catskillsi vara ja Monticello Raceway kuuluvad ja neid haldab Empire Resorts Inc., mis 2019. aasta novembris ühines hiiglaslikuks Aasia kolleegiks Genting Malaisia ​​Berhad müügitehingus, mille väärtus on väidetavalt 128,6 miljonit dollarit.

Plaane veel pole:

Reede hommikul on ülejäänud kolm kommertskasiinot ei pidanud veel teatama taasavamise plaanidest.

Seneca maakonnas, kus Del Lago kuurort ja kasiino annab tööd 1200 inimesele, tuli Cuomo teade just siis, kui kasiinotöötajad olid valmistub protestiks. Sealsete riigiametnike sõnul võiksid nad vaadata a 2 miljoni dollari suurune maksutulu vähenemine allika sõnul on märtsist suletud 3-aastane kasiino.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga