Minnesota loterii kraapekaardi laiendus IGT jaoks


Suurbritannia loterii- ja mänguautomaatide uuendaja International Game Technology (IGT) teatas, et tema IGT Global Solutions Corporationi tütarettevõte on kaheaastase pikenduse andnud oma praegusele kraapekaartidele Minnesota loteriiga.

Londoni peakontoris olev ettevõte teatas ametliku pressiteate vahendusel, et tema alluv on tarninud Ameerika loteriioperaatorile valikut „ülimenukaid kiirmänge alates 2010. aastast” ning jätkab seda suhet nüüd vähemalt 2022. aasta juunini.

“Kõik hinna sees” korraldus:

IGT teatas, et see on olnud Minnesota loteriiTehnoloogia- ja loosimispõhiste loteriisüsteemide pakkuja 18 aasta jooksul koos uue laiendusega, mis hõlmab kalaia valikut kiirpiletiteenuseidHõlmab graafilisi, uurimis- ja analüütilisi funktsioone tootmis- ja trükimaksud.

Edukas saaga:

Jay Gendron, Loterii tegevjuht IGT Global Solutions Corporationkuulutas pressiteate vahendusel, et tema kindelon Minnesota loterii edukate kiirpiletite pakkumisel kasutanud mitmetahulist lähenemist’Ja selle aasta alguses nägi seda 500 dollarit täis ja Võimsus 10 dollarit– kaubamärgiga mängude vahemikud muutuvad operaatorienimmüüdud $ 5 ja $ 10 mängud’.

Lugege Gendroni avaldust …

„Oleme uhked, et töötame käsikäes Minnesota loteriiga, et kujundada meelelahutuslikke mänge, mis põhinevad ulatuslikel uuringutel, mängude planeerimisel ja strateegilisel turundusel. Ootame nende mängijakesksete teenuste ja uuendusliku sisu pakkumist järgmise kahe aasta jooksul kui aitame jätkuvalt tagada Minnesota loterii edu. “

Produktiivne partnerlus:

Kuulutasid omalt poolt ja Minnesota loterii operatsioonidirektor Wes Harms kümneaastane suhe oma organisatsiooni ja IGT Global Solutions Corporationi vahel, enne kui teatati, et ettevõte on aidanud võtta 500-dollariste kiirete võitude tiitlite kogukontseptsioonist meie nullmängu koosseisu põhiosa.

Harmsi avaldus loeti…

“Iga kord, kui keegi mängib Minnesota loteriimängu, teenib see raha Minnesota keskkonna ja riigiteenuste toetamiseks, nii et on hädavajalik, et pakuksime lõbusaid mänge ja mängustiile, mida meie mängijad otsivad. Meil on hea meel, et IGT Global Solutions Corporation aitab meil järgmise kahe aasta jooksul pakkuda kvaliteetseid nullmänge ja litsentsitud kinnisvaramänge, mida meie mängijad soovivad. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga