Minge Egiptuse seiklusele Gamomat Distribution GmbH-ga


Saksa online-kasiinomängude arendaja Gamomat Distribution GmbH teatas, et on teinud koostööd Sloveenia partneri Oryx Gaminguga, et esitleda uut viie- ja kümnerealist mängurea The Book Beyond: The Riddle of the Sands.

Uuendaja, mille peakorter asub Wagenfeldi Alam-Saksi enklaavis, kasutas European Gaming Media and Events avaldatud ametlikku teisipäevast pressiteadet, et kuulutada, et kolmerealise tiitli turuletoomine tähistab tema ajaloos “uut peatükki” koos iGamingi aficionados, kes on nüüd võimelised nautige mängu saitide kaudu, kasutades Oryx Gaming RGS platvormi.

Põnev escapade:

Gamomat Distribution GmbH kuulutas, et mobiilisõbralik Raamat kaugemal: liiva mõistatus tuleb komplektineelav Egiptuse heliriba ja köitev graafikaKutsudes mängijaid jälgima varjamatut peategelast nimega Alex, kui ta alustabvirgutav seiklus maailma päästmiseks”.

Rohked auhinnad:

Gamomat Distribution GmbH tegevdirektor Axel Niemann kasutas pressiteadet, et täpsustada, et samanimeline sümbol toimib värvikireva videopesa hajumisena, toimides samal ajal ka loodusliku loodusjõuna. Ta teatas, et selle ikooni kogumine võib viia preemiad, mille väärtus on kuni 200 korda suurem mängija esialgsest panusest lisaks neile võimaluse nautida koguni 100 tasuta keerutust.

Loe Niemannilt avaldust…

„Raamat kaugemal: liiva mõistatus on täiuslik viis alustada meie uut peatükki pärast edukat korporatiivset kaubamärki. Mängijad saavad sügava põneva seikluse, et päästa inimkond äärepealt selle mängu abil, märkides kindlasti meie positsiooni mänguautomaatide kujundamise tipus. ”

Täiendav atraktsioon:

Omalt poolt ja Matevz Mazij, Tegevdirektor Oryxi mängimine, selgitas, et raamatus Beyond: The Riddle of the Sands on lisaks uus mehaanik, kes näeb selle samanimelist boonussümbolit laiendage, et katta pärast kogu nullimist kogu rull et maksta välja nagu hajumine.

Mazij avaldus loetud …

See mäng tutvustab mängijatele värsket ja põnevat kogemust kuid usaldusväärse ja tõestatud teemaga. Põnevale süžeele veelgi lisamiseks on mängu lisatud narratiivseid elemente ja täiendavaid tutvustusvideoid selleks, et mängijad mängukogemusesse täielikult sukelduda. See pealkiri lisab suurepäraselt iga operaatori aula. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga