Mike Sexton sureb pärast eesnäärmevähiga võitlemist


Kui september algas, levisid kiiresti uudised, et Mike Sexton seisab silmitsi tõsiste terviseprobleemidega. Üks selle mängu parimatest saadikutest oli eesnäärmevähiga võitlenud juba tükk aega ja haigus oli levinud ka teistesse elunditesse. Kuu aega varem oli Sexton pideva hoolduse vajaduse tõttu sattunud kodusesse haiglasse. Paraku teatati nädalavahetusel, et Sexton on lahkunud.

Pühendatud pokkerile

Sextoni jaoks otsustas ta pühendada oma elu pokkerile. Ta veetis mängijana mitu aastakümmet ja eakaaslased olid temast väga lugu pidanud. Seejärel asus ta tööle kommentaatorina World Poker Tour ja sai veelgi tuntumaks.

Samal ajal kasutas Sexton oma staatust, et propageerida pokkerit ja saada tõeliseks suursaadikuks selle sõna igas mõttes. Ta töötas koos partypokeriga, aidates online-pokkerifirmal maast lahti saada ja edu jätkata. Lihtsalt teine ​​saavutus Sextoni loodud pikasse loendisse lisamiseks.

Sexton oli nii armastatud mängija ja üldine inimene, et ta oli ainus liige, kes lisati 2009. aastal Pokkeri Kuulsuste halli.

Heategevus

Sextoni karjääri teine ​​meeldejääv aspekt on see, et ta oli pühendunud heategevusele. Ta leidis alati võimalusi, kuidas tagasi anda. 2006. aastal võitis ta WSOP meistrite turniir, teenides auhinnaraha miljon dollarit. Pool sellest summast annetas ta viiele heategevusorganisatsioonile.

Ta aitas edendada ka selliseid heategevusüritusi nagu Suur üks tilk, miljon dollarit maksev üritus, mis toimub igal aastal. Sexton püüdis alati võimaluse korral tagasi anda, aidates teisi inimesi edu saavutamisel.

Armastatud ja väga austatud pokkerikogukonna liikmena jääb Sexton kindlasti ilma. Ta aitas mängule palju kaasa ja teda mäletatakse veel aastaid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga