Mighty Sevens (videopesa) firmalt Greentube


Austria hasartmänguhiiglase Novomatic AG tütarettevõte Greentube jõudis nüüd kõvasti vaevaga sisule integreerimise tehingute sõlmimisele tagasi, et teatada oma uue videopesa Diamond Link: Mighty Sevens käivitamisest.

Viini peakorteri arendaja kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, milles täpsustas, et viie- ja 25-palgaline ettemakse on viimaseks täienduseks oma laialdasele Home of Games portfellile ja tehakse nüüd selle sõna ümber litsentsitud iGamingu operaatoritele.

Traditsiooniline kallutus:

Greentube oli juba pakkunud valikut üle 300 videolõigu ja kuulutas, et see on kolmerealine Teemantlink: võimsad seitse pöördub kindlastitraditsiooniliste puuviljamängude fännidKuna see sisaldab kõiki kasiinoklassika populaarseid elemente ja ühendab need ainulaadsega Teemantlüli Funktsioonid’.

Kasumlik potentsiaal:

Uuendaja väitis peale selle, et tema uusim mobiilisõbralik videopesa on loodud selleks, etviige puuviljapeo nautimine teisele tasemeleJa on täis sõnaga „õnne seitse sümbolit”, Mis võib pärast keerutamist katta kogu ekraani, et mängijatele võimalusel kohe auhindu anda väärtuses kuni 750-kordne nende käivituspakk.

Boonus kullaauk:

Greentube kasutas pressiteadet, et kuulutada, et Diamond Link: Mighty Sevens on komplekteeritud ka potentsiaalselt tulutoova Diamond Link boonusmänguga, mille panustajad saavad käivitada, kuulates vähemalt kuut teemantikooni.peidetud värviliste puuviljasümbolite hulka”. Ta selgitas, et see uus edasiminek annab konkurentidele võimaluse kaotada uue tiitli mini-, alaealise, suure või suurejooneline jackpot koos ebaõnnestunud mängijatega, kellele hiljem antakse juurdepääs selle jackile Võida keerutusi teise võimaluse funktsioon.


igamingvideo slotgreentubenovomaatne mänguautomaatide aksessuaar spinsdiamond linkdiamond link: võimas seitsmesLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga