Microgamingu eksklusiivse bingomängu käivitamine


Mani saarel asuv hasartmängutarkvaraettevõte Microgaming on oma sisu koondamise platvormile vastu võtnud veel ühe stuudio, olles allkirjastanud eksklusiivse lepingu Argentina firmaga Neko Games.

Tulevane arendaja, kes on spetsialiseerunud “Ladina-Ameerika keerdmängudega mängude loomisele”, aitab Microgamingut mitmekesistada oma auhinnatud portfelli oma klientidele kogu maailmas.

Ladina-Ameerika keerdus:

Traditsioonilisest ShowBall bingomängust inspireerituna on Buenos Airese peakorteri stuudio esimene pealkiri Super ShowBall Brasiilia stiilis 90-palli videomängumäng. Mobiilisõbralik mäng pakub punši koos keskmise kuni kõrge volatiilsus tegevus ja mõistatuspreemia, millel on a 4000x jackpoti auhind!

Pealkiri on saadaval ainult koos Microgaminguga alates 26. maist ja liitub paljude uute mängudega, mida tarnijate kasvav sõltumatute stuudiote ja sisupartnerite valik platvormile järjepidevalt lisab.

LATAMi üleskutse:

Kommenteerides uut partnerlust, Microgamingu kommertsdirektor, Leon Thomas, ütles ametlikus pressiteates …

Videobingomängud on LATAMis eriti populaarsed ja Neko Mängude meeskond on oma debüütpealkirjaga teinud tohutult palju tööd, Super ShowBall. Meil on hea meel tervitada stuudiot meie sisu koondamise platvormil ja loodame koos nendega edasi arendada oma portfelli mitmekesistamiseks Microgamingu klientidele kogu maailmas.

Kui kuuluda Microgamingu ülemaailmsesse loometuudiode võrku, pakub Neko, mis on seotud ka Ühendkuningriigi riskikapitaliettevõttega, Velo Partnerid, Millel on ülemaailmne mängude levitamise võimalus.

Klassika uusversioon:

Selle hasartmängu kuulutuste hulgas sel kuul tutvustas hasartmängutarkvara pakkuv ettevõte meile hiljuti oma värskendatud versiooni Immortal Romance. Aegumatu klassika algselt väljaandmisest on möödunud kümmekond aastat ja seda peetakse siiani üheks parimateks kunagi loodud veebiaegadeks. vampiiriteemaline pealkiri on muudetud uueks HTML5 vorming mis toetab hulgaliselt jõudlust ja funktsioonide täiendusi, nii et kontrollige seda kindlasti!

Mega jackpotid:

Muude põnevate uudistena tõi Microgaming hiljuti välja progressiivse mängu, Absoluutselt hull: Mega Moolah!, mille on välja töötanud eranditult Triple Edge Studios, on kuu jooksul pärast turuletoomist välja andnud kaks Mega jackpotti, ühe 24. mail 6 598 989,96 euro eest ja teise eest 2 988 723,33 eurot 27. mail on tööstuse juhtiv võrk välja maksnud üle 1,1 miljardi euro.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga