Microgamingi tindide sisu koondamine tegeleb Stakelogicuga


Silmapaistev veebikasiinomängude tarkvara uuendaja Microgaming teatas, et on sõlminud lepingu, mille eesmärk on näha Hollandi arendaja Stakelogici täielik portfell integreeritud enda omadele. iGamingi liitmisplatvorm.

Mani saarel asuv ettevõte kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et kokkulepe hõlmab Stakelogicu online-kasiinomänge, sealhulgas hiljuti käivitatud Seiklusraamat: Superpanuse väljaanne videopesa liitumisegarikkalikult ainulaadselt mitmekesist ja esmaklassilist sisuMida selle platvorm juba pakub.

Sõidu mitmekesisus:

Microgaming kuulutas, et uus liit suurendab täiendavalt oma eksklusiivsete sõltumatute stuudiote ja sisupartnerite mitmekesist nimekirja, pakkudes sisu oma iGamingu koondamisplatvormile, mida kasutab kasadu veebimängude kaubamärke enam kui 20 reguleeritud turul”.

Põhitõmme:

Kasutas Microgamingu kommertsdirektor Leon Thomas pressiteade, mis kuulutab, etkvaliteetsed teenindusajadEindhoveni peakontorist Stakelogictoimivad eriti hästi peamistel Euroopa turgudelJa lisatakse nüüd tema ettevõtte saidilekasvav ja mitmekesine kasiinoportfell”.

Loe Thomase avaldust …

“Kogu 2020. aasta jooksul on Microgamingil olnud laiendas märkimisväärselt oma andekate sisupartnerite võrku kaasata meeldib Stakelogic, võimaldades meil seda teha mitmekesistada meie pakkumist et pakkuda klientidele veelgi suuremat valikut. ”

Kasvav mõju:

Omalt poolt ja Salvatore MarinoStakelogicu müügidirektor teatas, et uue lepingu eesmärk on „oluliselt laiendada‘Tema ettevõtte globaalne haare, võimaldades lisaks sellele veelgi tugevdada oma’jalajälg tööstuses“Ja kinnistada oma kuulsus selle aasta üheks”kõige kiiremini kasvavad kasiinopesade arendajad”.

Marino avaldus loetud …

Meil on hea meel teatada meie lisatasupartnerlusest koos Microgaminguga, mis näeb, et meie sisu levitatakse selle sisu koondamise platvormil. Leping näitab meie kvaliteetset teenindusaegade pakkumist ja suurendab meie haarduvust Microgamingu klientidega reguleeritud turgudel. Stakelogicu jaoks näib tulevik helge ja tulevased operaatorid, kes valivad meie sisu. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga