Microgamingi surematu romaani versioon tehakse HTML5-vormingus


Immortal Romance on klassikaline veebimänguautomaat, mille Microgaming andis välja kümmekond aastat tagasi. Tiitel on saadaval enam kui 200 operaatoril kogu maailmas ja hoolimata vanusest on see endiselt mängijate seas parim valik. Mängu populaarsuse tõttu on arendaja käivitanud nüüd ümberehitatud versiooni, pakkudes pealkirja inglise keeles HTML5 vorming koos jõudluse ja funktsioonide versiooniuuendustega. Mängijad saavad juurde pääseda lisamängudele, automaatmängule, kiirele keerutamisele ja muule, sealhulgas täiustatud helile!

Värske teema vampiiride teema kohta:

Portaali uus versioon Surematu romantika pakub värsket vampiiriteema. Mängijad leiavad kõik klassikalised funktsioonid veebimängu rullidel, sealhulgas Keerutuste koda, kus mängijad saavad mängu tähemärkide põhjal valida nelja täiendava keerutuse vahel. Seal on ka Metsiku soovi funktsioon, kus 12 000x algpanuse saab võita.

Mängijad saavad selle klassikalise pimeda jutu uue väljalaskega taasavastada, eksides iga keerutusega üleloomulikus müsteeriumis!

Arendaja sõnul…

Operatiivjuht Andrew Clucas kommenteeris uut väljaannet, öeldes: “Immortal Romance on endiselt meie kõigi aegade üks populaarsemaid slotimänge. Uuendatud versiooniuuendused täiustavad ja austavad meie kaubamärki Immortal Romance, mida mängivad jätkuvalt mängijad kogu maailmas. ”

Liitumine uue spordi sisuga:

Portaali uus versioon Surematu romantika liitub nüüd muu Microgamingu pakutava uue sisuga, sealhulgas kolme uue sporditiitliga. Arendaja teatas, et kavatseb sel suvel välja anda kolm uut sporditeemalist mängu, mis on osa nende partnerlussuhetest sõltumatute stuudiotega.

Tarnija avalikustas paar päeva tagasi, et nad lisavad oma liitplatvormile uusi pealkirju, sealhulgas Triple Edge Studios Bookie of Odds, Stormcraft Studios Break Away Deluxe ja All41Studios All Win FC.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga