Microgaming tindid Oryxi jaotustehing; Šokolaadid teevad koostööd BTG-ga


Mani saare põhine hasartmängutarkvara ettevõte Microgaming on pärast Oryx Gamingiga levitamislepingu kokku leppimist veelgi mitmekesistanud oma sisupakkumisi, tehes samas koostööd ka Big Time Gamingiga (BTG) eksklusiivse „Šokolaadide“ turule toomiseks.

Tehingutingimustega Bragg Gaming Group ettevõte, saavad Microgamingi kliendid juurdepääsu Oryxi kaugmänguserveri (RGS) platvormi sisule, mis sisaldab ainulaadseid, varalisi ja piirkondlikult kohandatud mänge, mille on loonud juhtivad arendusstuudiod, näiteks Gamomat.

Tõestatud esinejad:

Saksa arendaja on Oryxi lisatasu platvormipartner ja pakub rohkem kui 100 nimetust, mis on saadaval ainult ühekaupa Oryxile. mängusisesed funktsioonid ja külgmängu jackpotid, mis mõlemad on mängijate seas pööraselt populaarsed olnud. Microgamingu koondplatvormil käivitatavate kõige paremini toimivate mängude hulgas on Fancy Fruits, Kristallkuulja Vana-Egiptuse-teemaline pealkiri, Ramsese raamat.

Oryx Gamingu tegevdirektor kommenteeris hiljutist sidumist Matevz Mazij ütles …

„Microgaming on üks juhtivaid nimesid tööstuses ja selle liitmisplatvormi funktsioonid turu parim sisu ja meil on hea meel lisada nüüd oma varalised ja eksklusiivsed mängud nende olemasolevale pakkumisele ja jõuda uue publikuni. “

Juhtiv omikanalite võtmed kätte lahenduse, kogumaterjali, mängude, spordikaartide ja loteriide pakkuja Oryx debüteeris hiljuti Lätis koos turu juhtiva operaatoriga Optibet.

Veel mitmekesisem:

Omalt poolt Microgamingu kommertsdirektor Leon Thomas ütles ettevõtte pressiteates …

„Microgamingul on hea meel teha koostööd ORYX-iga, kes pakub laia valikut kaasahaaravaid mänge innovaatilistest ja loovatest stuudiotest, näiteks Saksamaa veebipõhiste premium-mängude arendajatest GAMOMAT. ORYXi põnevate pealkirjade lisamine mitmekesistab meie sisupakkumisi veelgi klientidele kogu maailmas. “

BTG eksklusiivne:

Vahetult enne Oryxi tehingut tegi Microgaming aega teha koostööd Austraalia päritolu meelelahutusettevõttega Big Time Gaming veebipesa eksklusiivse väljaandmise nimel. Šokolaadid.

Järeletulemine seal, kus selle maitsev eelkäija “Sõõrikud”Jäi see pooleli väga lenduv mäng pole nali, koos a 4 × 4 võre ja kuni 65 536 võiduliini. Saadaval on see “tippklassi kakaopõhine maiustus” alates 12. oktoobrist mis tahes Microgamingu veebikasiino kaudu, samal ajal kui see töötab kõigil BTG võrguga ühendatud saitidel 28. oktoober.

Kuldsed piletid:

Mängijad on rikkuse poole teel, kui nad koguvad kuldpileteid, mille annab välja legendaarne šokolaaditar José Cavadoré.

Samuti võib abiks olla kõik sümbolid, välja arvatud hajutid ja kastid, nii tavalised kui ka Kuldse pileti metsikud. Kõik võidu osaks olevad Kuldsed Piletid, korrutab summa igaühega 6 korda!

Kleepuvad karbid:

Mängijate võiduvõimaluste kasvades avanevad šokolaadikarbid, et paljastada kuni 4 šokolaadisümbolit, samas kui igast kastist saab a kleepuv kast lisakeerutuste ajal läheb üks või mitu käivitavat hajutit üle kleepuvatesse kastidesse. Iga 4 kleepuva kastiga rulli eest mängijaid autasustatakse kolm täiendavat keerutust. Nii palju kui 12 täiendavat keerutust kokku saab anda.

Lisakeerutuste vooru ajal on neid sama palju kui 65 536 võimalust võita. Kõik need magusad omadused pakuvad nii ihaldatud šokolaadikarbi kui ka võidu võimalust rohkem kui 30 000x teie osalus!

Funktsioonirikas:

Uut tiitlit kommenteerides on Big Tie Gaming tegevjuht Nik Robinson ütles …

“Šokolaadid on veel üks minu lemmikmänge ja see on saanud kõik tabamuse tunnused. Pingutame selle nimel, et muuta iga väljaanne eelmisest köitvamaks ja põnevamaks ning fännidele meeldib see elav uus pakkumine. “

Microgaming Thomas ütles …

„Big Time Gamingu teenindusajad on alati värsked, innovaatilised ja mängijate seas populaarsed ning meil on hea meel teha Nikiga ja tema meeskonnaga koostööd selles eksklusiivses turniiril. Šokolaadid on veel üks suurepärane mäng ettevõttelt, kes jätkab toimetamist, ja ootame põnevusega oma kliente ja nende mängijaid eksklusiivne varajane juurdepääs selle põneva ja rikkaliku pealkirjaga. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga