Microgaming tihendab Megawaysi tehingut


Austraalia meelelahutusettevõte Big Time Gaming (BTG) on tõhustanud oma partnerlust Microgaminguga tehingu kaudu, mis näeb Manle’i saarel asuva tarkvarapakkuja poolt kasutatavat kaubamärgiga Megawaysi mehaanikut paljudes tulevastes mängudes.

Microgamingu ja selle sõltumatute mängustuudiote võrgustiku ühised jõupingutused töötavad selleks, et integreerida uuenduslik mehaanik uutesse tiitlitesse, mis peaksid liituma pakkuja platvormiga. Esimene Megawaysi edasiliikumise mäng on Shamrock Holmes, veebipõhine videopesa, mis on kavandatud jaanuaris 2021 kogu võrgus levima.

Planeeritud integratsioon:

Ettevõtte pressiteates ütles Microgamingu tegevjuht John Coleman kommenteeris uut lepingut partneriga BTG…

John Colemani tegevjuht Microgamingus ütles …

„Megaways ™ -il on olnud tohutu edu ja me oleme sellest rõõmsad mehaaniku integreerimine meie tulevastesse mängudesse. Big Time Gaming on tõestatud innovaatorid ja meil on hea meel oma suhteid nendega laiendada ja nende kohalolekut oma platvormil laiendada. “

Sydney peakontoriga ettevõte alustas oma Megawaysi lahendust 2016. aastal mängijate seotuse suurendamine Interneti-teenindusaegades läbi „dünaamilise ja kiire tempo mängukogemuse“. Kasutades a juhusliku rulli muutmise süsteem võimaldab igal konkreetsel pöörlemisel luua kogu võrgus kogu aeg muutuva sümbolite arvu. Ja seda tehes saavad mängijad iga kord kogeda täiesti ainulaadset mängu koos “sadade tuhandete” võimalike võiduviisidega.

BTG “missioon”:

Kommenteerides ka hiljuti allkirjastatud Megawaysi tehingut, on Big Time Gamingi tegevjuht Nik Robinson, ütles …

„Meie missioon on tuua Megawaysi ™ revolutsioon suurema publiku ette ja need ei tule palju suuremad kui Microgaming. Need tüübid olid tööstuse teerajajad ja tänapäeval jäävad nad mänguruumi üheks suurimaks jõuks. Tulihingeliste mänguautomaatide fännidena on meil hea meel anda oma panus Microgamingu loosse väikeses vormis. “

Oktoobri teenindusaegade käivitamine:

Microgaming on olnud hõivatud – terve oktoobri jooksul jõudis turule terve rida uusi teenindusaegu oma sõltumatute mängude arendamise stuudiote võrgustikust. Kaasaskandmisse kuulub Aussie firma oma Kuninglik rahapaja langes 5. päeval, samal ajal kui Microgamingu operaatoritele ja nende mängijatele tehti eksklusiivne varajane juurdepääs BTG uuele videopesale Šokolaadid alates 12. oktoobrist. Teine hitt, Viimane loendus, mis esietendus 2019. aasta alguses, on Microgamingu platvormi kaudu saadaval alates 26. oktoobrist.

Saksamaa määrused:

Lisaks sellele, kuna Saksamaa uued veebimängureeglid peavad ametlikult kehtima 2021. aasta juulis, on pakkuja hõivatud oma klientidele lahenduse väljatöötamisega, mis on loodud uue veebiautomaatide teenindusaegade litsentsimissüsteemi järgimiseks. Vastavalt Microgamingu andmetele vastab lahendus Saksa sallivusrežiim käivitatakse 15. oktoobriks, mis võimaldab klientidel olla “tehniliselt valmis” sisenemiseks Lääne-Euroopa riigi turule “vahetamise nupul”.

Microgamingu kaubandusdirektor, Leon Thomas, ütles …

“Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena toetab Microgaming laialdaselt regulatiivseid muudatusi Saksamaal, kus pakume oma klientidele lahendust, mis sisaldab meie kõige populaarsemaid ja edukamaid tiitleid – ammu enne uute hasartmänguseaduste jõustumist järgmisel aastal.”

Pakkuja ütleb, et see teeb rohkem kui 150 mängu turul oma klientidele saadaval, sealhulgas sellised populaarsed pealkirjad nagu Triple Edge Studios Ozi raamat, Gameburger Studios 9 tule maski ja BTG’s, Bonanza.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga