Microgaming tervitab arvukalt augustipesa


Microgaming tutvustas oma kiiresti arenevas sõltumatute mängude arendamise stuudio partnerite võrgustikus oma uute mänguautomaatide augustikuu ritta. Mitmekesine mängude valik on selle platvormil saadaval alates 11. augustist 2020.

Kui lisate oma kasvavale portfellile veelgi eksklusiivsemat sisu, naudivad fännid kõike naasmisest alates hämmastav hoki Break Away seeria uuendusmehaanika ja kaasakiskuvate tegelasteni, sealhulgas müütiliste olendite ja võimsate jumalate juurde.

11. augustil kaks korda toredam:

Kogu kuu jooksul pakub Microgaming kaasahaaravat ja eepilist mängu, mis algab 11. augustil kell Alkeemia mängimineFantaasia-teemaline 5-rulline, 3-realine pesa, Goldauri valvurid. Lõuna-Aafrikas asuva kasiinotarkvara arendaja kõrge volatiilsus, 20-palgaline mäng pakub koos Microgamingu innovaatilise Hyperspins ™ -i mehaanikuga suurt võidupotentsiaali. Ka partnerilt Half Pixel Studios, ülimalt kõikuv, “funky, retro-space seiklus” Retro galaktika, teenindab kuni 243 võiduvõimalust, lisaks veerevatele rullidele, täiendavatele keerutustele ja põnevale võidukordistajale, mis suurendab võidu potentsiaali kuni 7300x.

18. august tuleb ulg:

18. kuupäeval toob Just For The Win meile maitsta Põhja-Ameerika elusloodust 96.15 RTP ja 5-rulline ja 10 kindla mängurea mängu, Hunt ulguma. Beckon siin metsikut hundipakki, sümboliseerides Kuu sümboleid ja avades selle Metsikud tohutute kordajatega. See kindel leidmine pakub kuni 10-protsendilist võidupotentsiaali 25 000 osalus.

20. august on tegevusterohke:

Oma toidupoe funktsioonide loendiga, mille hulka kuuluvad rullimisrullid, virnastatud mässud, Smashing Wildi funktsioon ja 3 kiirjackpotti, Lõpeta õnnelikud metsikud alates Stormcraft Studios hoiab tegevust peatamatult! Tõelise Microgamingi klassika värskendatud versioon, uus pesa võtab kõik metsikult populaarse originaali põnevust ja kihistab seda veelgi rahuldust pakkuvate funktsioonidega. Siin on kolm ekstra keerutust ja kolm fikseeritud jackpotti iga funktsioon pakub kordumatuid kordistamisradasid ja erinevat arvu täiendavaid keerutusi.

Võluv 25. augustil:

Kuu kokkuvõte, mis on ette nähtud 25. augustil kogu võrku väljalaskeks eranditult Microgamingu platvormil, FoxiumSee on võluv, Vana-Egiptuse-teemaline 3 pisikest jumalat. Keskmine volatiilsus, 5-reeline, 4-realine, 30 pallirea pesa segab iidset mütoloogiat moodsa tegelaskunstiga selles, mida saavad nautida nii kogenud kui ka algajad mängijad. Kõigil kolmel jumalikul jumalal on mängu muutvaid võimeid, mis vastavad eripäradele, tekitades “püramiidi väärt põnevust” ja võimaluse teenida 5000 korda kogupanus! Vahepeal parandab mängimist jackpoti minimäng, mis pakub mängijatele võimalust skoorida üks kolmest mitmetasandilisest jackpotist.

Kuid see pole veel kõik inimesed!

Ettevõtte pressiteate kohaselt korraldab Microgaming ka hulga eksklusiivseid digitaalseid turniire, pakkudes oma klientidele võimalust osaleda kõigi oma viimaste väljaannete toimingutes. Ja see läheb aina paremaks! Kuu aja jooksul lisab veebikasiino tarkvaraarendaja ekstravalgusti oma kasvavale sisupartnerite nimekirjale hulgaliselt pealkirju. Otsige Ancient Warriors ™ (Crazy Tooth Studio), Lil Devil (Big Time Gaming), 243 Crystal Fruits Tagurpidi (Tom Horn Gaming) ja Viking Reign (Ainsworth) hulka kogu augusti jooksul käivitatakse üle 50 uue partnermängu!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga