Microgaming lisab SpinPlay Games stuudiopartneritele


Kui lisada oma maailmatasemel sisupartnerite ritta, on hasartmängutarkvaraettevõte Microgaming tervitanud veel ühte ateljeed oma liitumisplatvormile pärast eksklusiivlepingu allkirjastamist Las Vegases asuva SpinPlay Gamesiga.

2019. aastal kogenud matemaatikute meeskonna poolt asutatud tulevane arendaja “keskendub keerukate matemaatiliste mudelite tasakaalustamisele disainiprotsessi ja esteetilise isiksusega”, et see arendaks mängijaid huvitavat mängu.

Rooma võim:

Eksklusiivne tarnetehing on algatatud mänguarendusstuudio debüütpealkirjaga Rooma võim. 5-reeline, 3-realine, 20-palline rea pesa on komplekteeritud laienevaga Kangelase metsik funktsioon ja Võimsuse kordistajad kuni 10x.

Alates 18. juunist 2020 on väga lenduv mäng koos võidab kuni 4000x, liitub Microgamingu sisu koondamise platvormi ja paljude uute mängudega, mida kogu aasta vältel tutvustab Mani saarel asuva tarnija kasvav valik ainuomaseid sõltumatuid stuudioid ja sisupartnereid. Hilisemale neist on juurdepääs 800-pluss mängubrändid enam kui 20 seotud turul.

Mida nad räägivad:

Ametlikus pressiteates teatas Microgamingu operatiivjuht Andrew Clucas, kommenteeris uut partnerlust, märkides …

„Liitudes meie mitmekülgselt andekate sisupartnerite võrguga, kasutab SpinPlay Games matemaatikapõhist lähenemisviisi, pakkudes ainulaadselt loovaid ja mängitavaid mänge koos Rooma võim moodustades eelseisva uue sisu täisfunktsionaalse rivistuse. Ootame meeskonda pardal. ”

SpinPlay Games tegevjuht, Anton Kuhlmann, lisas, et Microgaminguga koostöö tegemine on “tõeline au” ning nad on “ülimalt uhked”, kui liituvad ettevõtte rühmast maailmatasemel sisupartneritega. Ta jätkas:

… ”Keskendume terviklikule disainile, kus meie teemad, helid ja animatsioonid tulevad kokku koos peenhäälestatud matemaatikamudelitega, et pakkuda lõbusaid ja rahuldust pakkuvaid mängukogemusi.

“Meie debüütpealkiri Roman Power on a kõrge volatiilsus nii teema kui ka matemaatikaga mäng, mis on suunatud kogenumatele mängijatele. See mäng pakub tohutut võidupotentsiaali igal keerutamisel virnastatud sümbolite, laiendavate metsikute ja kordajate kombinatsiooni kaudu. Ootame täiendavate eksklusiivsete pealkirjade väljaandmist, sealhulgas meie teine ​​mäng kõikvõimas asteek, lähitulevikus Microgamingi juhtiva sisu koondamise platvormi kaudu. ”

Uus stuudio ja juuni lisab:

Eelmise kuu lõpus tervitas Microgaming Argentina disainistuudio Neko Games oma sisu koondamise platvormil, debüteerides samal ajal oma esimest pealkirja Super ShowBall, Brasiilia stiilis 90-palliga videomängumäng saadaval alates 26. maist.

Hiljuti võttis hasartmänguettevõte välja oma igakuise teenindusaegade komplekti juunis, alustades Fortune Factory Studio Aliya soovid saadaval vormis 9. juuni, Neon Valley stuudiodVallutamise vanus saab nautida alates 16. juunist ja muidugi SpinPlay Games’i roomavõimust ning varsti, Lihtsalt võidu nimel toob meid Aurora metsaline jahimees 23. juunil samal ajal Stormcraft Studios‘5-rulline, 5-realine kalapüügiteemaline pesa, Metsik saak, võtab kuu kokku oma 30. juuni väljaandega.

Samuti võivad fännid kogu ülejäänud kuu jooksul oodata arendaja sisupartneritelt rohkem uusi pealkirju.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga