Microgaming laadib uued juuni teenindusajad


Iga kuu näeb Isle of Manis asuv tarkvaraarendusettevõte Microgaming uut põnevat mängude sarja tutvustamas ning juuni pole teistsugune.

Pakkudes klientidele mitmesuguseid teemasid ja lisavõimalusi, arendab mitmekesiseid pealkirju eranditult selle andekas sõltumatute mängustuudiote võrk.

11 meistrit:

Gameburger Studios pani kuu liikuma 11 meistriga, mis oli Microgamingu platvormil saadaval alates 2. juunist. Suure volatiilsusega mäng on osa trio uutest ja eksklusiivsetest sporditeemalistest pealkirjadest ning mängib läbi kogu viis rulli ja 20 makseliini, jackpottide, hajumise, metsikute ja rahuldust pakkuvaga Metsik vööt Respin tunnusjoon.

Aliya soovid ja vallutamise vanus:

Sellel kuul on platvormiga liitumiseks ka paar fantaasiateemalist teenindusaega, mis pakuvad rahuldust pakkuvat mängu. Aliya soovid alates Fortuuni tehase stuudiod on saadaval alates 9. juunist Neon Valley stuudiodVallutamise vanus saab nautida alates 16. juunist.

Rooma võim:

18. juuni toob meile Rooma võim veel ühest noorest sõltumatust arendustuudiosest, Spin Play mängud, mis moodustati 2019. aasta alguses. Partnerikstuudio esimene väljalase on a 5-rull, 3-realine ja 20 tasuliini mäng võitudega kuni 4000 korda. Hero Wildsit ja võimsuskordajaid laiendavate kuni x10-ni jõudva suure volatiilsusega pesa jõuab turule 18. juunil.

Aurora metsaline jahimees:

Kuuga liikudes edasi, Lihtsalt võidu nimel toob meid Aurora metsaline jahimees 23. juunil. 90-ndate põnevusmängude põrnikas tutvustab meile mängu sinisilmset kangelannat, kes jahib kuuma kõrbepäikeses hiiglaslikke mutantseid usse. Mängijad saavad nautida funktsioone, sealhulgas nelja tüüpi metsikud, juhuslikud rahalised auhinnad ja valik kolmest spinnifunktsioonist.

Metsik saak:

Stormcraft Studios‘5-rulline, 5-realine kalapüügiteemaline pesa, Metsik saak, on loodud suurepäraselt õues, ühendades uued ja klassikalised omadused. 30. juunil saadaval olevad mängijad leiavad funktsioone, sealhulgas rulluisurullid, kordistamisrajad, stack-wildid ja jackpotid, lisaks võidupotentsiaal kuni 9000-kordne panus selles suure volatiilsusega pesas.

Uus sisupartner lisab:

See pole veel kõik, vastavalt ametlikule pressiteatele on Microgamingu mitmekesine sisupartnerite register saab lisades üle 20 pealkirja kogu kuu jooksul sisu koondamise platvormile, sealhulgas Fortress Charge from Crazy Tooth Studio, Wild Predators ettevõttelt Golden Rock Studios, Bar-X Pull Tab realistlikelt mängudelt, Super Sync Plank Gamingult, Joker Reelz Tom Horn Gamingult ja Wazdanilt, 9 Tiigrid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga