Microgaming kuulutab välja aprilli teenindusajad


Aprillisajud toovad mai lilli, kuid aasta neljas kuu on kingitanud ka Microgamingi värske veebimängude koosseisu, mis uurib kõike alates piraatseiklustest ja Egiptuse mütoloogiast kuni Arthuri legendi ja gooti õuduseni, pakkudes samal ajal jackpotte, lõõskavaid rattaid, Firepotte, respine, laiendades rullid, tasuta keerutused, super keerutused ja palju muud põnevat.

Juhtiv sisu koguja alustab kuu uute pealkirjade lõppemist sellega Holly Roger Megawaysi 8 kuldpealuud, debüütväljaanne Buck Stakes Entertainment, uusim lisand Mani saarel asuva hasartmängutarkvara ettevõtte kiiresti kasvavas sõltumatute partneristuudiote võrgus. The 6-rulliga Megawaysi toega videopesa on täis funktsioone, sealhulgas tasuta keerutusi, kordistajaid, Firepoti jackpotit ja palju muud. Mängijad, kes liituvad naissoost piraatide meeskonnaga, võivad võita kuni 1900-kordne nende osalus selles avamere seikluses, mis peaks algama 22. aprillil.

WowPot imestab:

Neon Valley Studios on järgmine oma 5-rullise, 3-reaga Aleksandria kuninganna WowPot pesa, mis põhineb muidugi Egiptuse kuningannal Kleopatral. Keskmise volatiilsusega mäng viskab mängijad eemale iidsesse maailma ja kuulsa kuninganna õukonda, kust nad leiavad WowPot progressiivne jackpot, mis sisaldab nelja eraldi progressiivset astet. The peaauhinna külvamine grupi sees on 2 miljonit eurotja pressiteate kohaselt oli “kirjutamise ajal 15 miljonit eurot.” Lisaks WowPoti mängule sisaldab mäng, mis on saadaval fikseeritud limiidiga jackpotidega eraldiseisva mänguna, ka laienevat metsikut respin. tunnusjoon. Vaadake seda alates 13. aprillist.

Egiptus ja kaugemalgi:

6. aprillil käivitatud All41 Stuudio kaevandusteemaline Kulla koguja, tutvustab Eestis asuvat kasiinomängude arendajat HyperHold funktsioon, kus mängijatel on võimalus võita üks käputäis jackpotidest. Järgmine järjekord on 9 lõõskavat teemanti Las Vegase peakontorist SpinPlay mängud. Mängijad saavad tegeleda selle klassikalise mänguautomaadiga, kus on The Blazing Wheel, kus mängijad saavad võita kas lisakeerutusi või koheseid rahalisi auhindu, mis mõlemad on pakitud 4x max kordistiga. Snowborn Games viib mängijad tagasi Egiptusesse oma 29. aprilli väljaandes, Egiptuse hauad, millel on funktsioon Tomb Bonus, Super Spinnid, lisakeerutused ja Õnneratas. 20. aprillil viib Just For The Win meid Camelotisse Kuningas Arthuri raamat, kus mängijad ühinevad Suurbritannia legendaarse juhiga Avaloni rikkuste uurimisel.

Koletis bash:

Viinis asuv digitaalse meelelahutuse tootmishoone Rabcat on järgmine tekil oma vampiirist inspireeritud gooti videopesaga, Anna Van Helsing Monster Huntress. Alates 15. aprillist saadaval olev õudne vampiirijahi seiklus pakub suurepäraseid funktsioone, mida spordiala nimetab nagu Wolf Attack, Wolf Howl ja Dracula’s Banishment. Pealkirja ja nende funktsioonide nimede vahel on see üks aprilli pesa, kus te ei taha magada!

Muud uued väljaanded on:

  • Fu88, Hiina-teemaline pesa Argentina disainistuudios Neko Games, mis on saadaval alates 26. aprillist.
  • Hold’Em Poker 2 on Microgamingu uusim pokkeripakkumine. Mobiilseks kasutamiseks mõeldud juhusliku auhinnafondide generaatoriga mitmikmängu saab kogeda alates 12. aprillist.
  • Inferno Gladiator alates uustulnukast Gong Gaming Technologies käivitab 12. aprilli ja pakub mängijatele kleepuvaid metsi, lisapöördeid ja paaditäit kordajaid.

Kolmanda osapoole sisu:

Aprilli suurepärane kolmanda osapoole sisu sisaldab Teenindusajad O’Luck alates Inspired Entertainment. Iiri-teemaline pesa, mis sisaldab Hasartmängude funktsioon, mis võimaldab mängijatel kasutada võimalust oma võitude suurendamiseks või lisakeerutuste võitmiseks, käivitati 6. aprillil. Iron Dog Studio täispikk Robbin ‘Robin debüteeris 7. aprillil, samas kui klassikaline mänguautomaatide mäng 1x2gaming Triple Bar 98 ja Kolmekordne baar 96 on ka aprillikuu kuumad valikud ja Big Time Gaming (BTG), Ellujäänu Megaways, mis kasutab sama nimega rahvusvahelist telesaadete frantsiisi, on saadaval alates 19. aprillist.

Microgamingu viimane rühmitus koosneb Phoenix Inferno alates 1x2gaming, Rahakassade püüdmine inspireeritud meelelahutusest ja moosipakiga kuu ümardamine on BTG Metsik Lill, saadaval vastavalt 21., 26. ja 28. aprillil.