Microgaming kirjeldab põnevat septembripesade koosseisu


Kukkumine on saabunud ja sellega kaasneb Microgamingu septembrikuine mänguautomaatide komplekt, sealhulgas täiustatud jackpotipakkumine uute Mega Moolah ja WowPot tiitlite kaudu koos hulga lisatasu teenindusaegadega oma kasvavast sõltumatute mängude arendamise stuudiote võrgustikust.

Mani saarel asuv innovaator alustas proovimist 1. kuul Aatemi raamat: WowPot pärast edukat ennetähtaegset vabastamist Malta online-hasartmänguettevõttes Kindred Group.

WowPow jackpot:

The suur volatiilsus liitub videomäng Eesti mängustuudiost All41 Studios Soovide ratas teise pakkumisena Microgamingu põnevat WowPoti jackpot, mille peaauhind algab massiivsest 2 miljonit eurotja peamise jackpoti külvamine 50 000 euroga. 93,50-protsendilise RTP ja 10 võiduliiniga 5×3 rulliga progressiivne jackpotipesa sisaldab palju mängufunktsioone, sealhulgas täiendavad keerutused laieneva sümboliga.

7. septembril lisandus Microgamingi WowPoti jackpotile kolmas mäng, mis käivitati Triple Edge Studios ’keskmise volatiilsusega Sisters of Oz: Wowpot.

Pärast edukat vabastamist Rootsi võrguhasartmänguettevõttes Betsson, 5-rulliline, 4-realine, 20 võiduliini pesa on täis võlujõudu, fantaasiat ja seiklust! Alustades tähega RTP hinnang 95,83 protsenti, mäng sisaldab Jumbo Blocki sümboleid ja lisakeerutusi koos garanteeritud Jumbo Blokkidega igal pöörlemisel. Mängijad, kes maanduvad a Kuldse Ozi münt, on võimalus käivitada progressiivse jackpoti boonuseratas, mis tagab ühe Mini, Minor, Major või WowPot progressiivsest jackpotist.

Uus kaasahaarav mäng on osa Book of Oz slotikasarjast.

22. septembril:

Järgmine on Fortuniumi kuld: Mega Moolah, mis ühendab Lõuna-Aafrika ja Mani saare ettevõtte Stormcraft Studios ikoonilise aurupunki-teemalise pesa Microgamingi populaarse progressiivse Mega Moolah jackpotiga ja see peaks käivituma 22. septembril. Eelmisel kuul tegi jackpot ühe õnneliku mängija Rootsis 14,2 miljonit eurot rikkam. Uue 5 × 5 reeliga progressiivse jackpotiga pesa naaseb hinnatud maadeavastaja ja asjatundlik navigaator Victoria ning „töökas mehaaniliste imetluste leiutaja” Maximillian. 40 võiduliini mängus on Win Booster, Mystery sümbolid ja lisakeerutused koos Mystery Reelsiga.

29. septembril:

Kuu kokkuvõtteks on Neon Vally Studios Noble Sky, mis on saadaval alates 29. septembrist keskmiselt madal volatiilsus, 25-realine võiduliinipesa on varustatud paljude funktsioonidega, sealhulgas Õhulaev Wild Respins funktsioon, mille maksimaalne kordaja on 10x ja a Vault Bonus funktsioon koos kuni 5000x võidu potentsiaal Grand jackpotist, esitades mängijatele kaasahaarava mängukogemuse.

Eksklusiivsete pealkirjade väljaandmine:

Oota, neid on veel! Järgmised eksklusiivsed pealkirjad on sel kuul saadaval ka Microgaming platvormi kaudu vastavalt 3., 9. ja 15. septembrist.

  • Täheportaalid Snowborn Gamesilt
  • SpinPlay Gamesist pärit kõikvõimas asteek
  • Spectre Estate firmalt Just For The Win

Lisaks lisab tarkvarafirma oma portfelli paar uut Studiosi väljaannet, sealhulgas Komisjoni Baccarat puudub 17. septembril ja Sic Bo 24. septembril vastavalt ettevõtte pressiteatele.

Muud kogu kuu jooksul ilmuvad täiendused hõlmavad rohkem kui 30 uut partneri sisumängu, näiteks One Million Megaways BC kaubamärgilt 1 × 2 Network Raudkoera stuudio, Storm Gaming’s Maagiline Merlin Megaways, Big Time Gaming Täheparved Megaklustridja Hacksaw Gamingu kuubikud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga