Microgaming elab otse-eetris Rumeenias superbet.ro-ga


Microgaming on lisanud oma kiiresti kasvavale kliendibaasile veel ühe operaatori, olles trükinud sisulepingu Rumeenia ühe juhtiva kihlveo- ja mängujuhi Superbetiga.

Tarnelepingu tingimuste kohaselt on Mani saare põhine hasartmängutarkvara ettevõte teinud valiku oma populaarsematest mängudest kättesaadavaks Superbet.ro.

“Meil on hea meel tervitada Superbeti meie kasvavas kliendibaasis Rumeenias.”

Koondamisse kuuluvad Äike II ja vampiiriteemaline pesa, Surematu romantika, mis on püsinud mängijate lemmikuna pärast selle käivitamist 2011. aasta detsembris ja mai 2020 vormistati uuesti a uus HTML5-vorming, koos kaubamärgiga pealkirjadega nagu Lara Crofti tempel ja hauakambrid ning Troonide mäng ja uuemate eksklusiivsustega nagu Draakoni kild Lõuna-Aafrika Vabariigist ja Mani saare ettevõttest Stormcraft Studios, Break da Bank Again Respin teisest arenduspartnerist, Gameburgeri stuudiodja alates Triple Edge stuudiod, Ozi raamat.

Mitmekesine portfell:

Uut partnerlust kommenteerides on Superbeti mängude direktor, Joe Legge, ütles …

„Microgaming on hästi hinnatud tarnija ja meile on nende mängude portfelli mitmekesisus ja kvaliteet avaldanud tohutut muljet, mis teame, et see pakub meie mängijatele meelelahutuslikke mängukogemusi. Ootame positiivseid ja sama väärtuslikke töösuhteid Microgaminguga, mis tähistab olulist sammu meie online-mõju laiendamisel Rumeenia turul. “

Superbet on viimase viie aasta jooksul saanud üheks Rumeenia tuntud online-kasiinooperaatoriks, pakkudes populaarset elav sport, virtuaalsed kihlveod ja loteriid alates 2008. aastast. Oma uue staatusena operaatorina Microgamingu platvormil superbet.ro. nüüd on juurdepääs valdkonna ühele juhtivale mänguportfellile, mille pakub kiiresti laienev sõltumatute stuudiote ja sisupartnerite võrgustik.

Samuti kommenteerides uut koostööd, Ian Turnbull, Microgamingu partnerluste direktor, ütles ettevõtte pressiteates,

“Meil on hea meel tervitada Superbeti meie kasvavas kliendibaasis Rumeenias ja ootame põnevusega, et saaksime neil sellel olulisel turul edasi areneda, lisades meie mitmekülgse sisupakkumise.”

Microgaming september paljastada:

Uus koostöö on kuum, kui tutvustatakse Microgamingu uut septembrikuist veebiautomaatide sarja, mis sisaldab täiesti uusi pealkirju paljudest sõltumatutest mängustuudiotest koos täiendustega WowPoti jackpot, sealhulgas All41 stuudios Aatemi raamat: WowPot, mis pärast varajast vabastamist koos Kindred Groupiga käivitas kogu võrgu 1. septembril koos Triple Edge Studios ’ Õed Ozist: Wowpot, mis käivitati 7. septembril ja Fortuniumi kuld: Mega Moolah Stormcraft Studioselt, kuna see käivitatakse 22. septembril.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga