Microgaming avab juulikuu teenindusajad


Microgaming on teatanud eksklusiivsete pealkirjade uusimast lisamisest oma lõhkevate mängude portfellile, mille on loonud pidevalt kasvav sõltumatute mänguarendusstuudiote võrk.

Lisaks arvukate uute partnerite lisandumisele nägi Juuni teenindusaegade rivistus Mani saarel asuva kasiinotarkvaraarendajana välja viis uut tiitlit partneritelt: Just For The Win, Spin Play Games ja Gameburger ning Fortune Factory, Neon Valley ja Stormcraft stuudiod. Oleme kindlad, et fännidele avaldatakse sama suurt muljet juuli langusest.

Miami kuma:

Microgaming sai kuu ajaga alguse Miami kuma Stockholmist / Helsingis asuvast iGamingu stuudios Lume sündimise mängud. Saadaval nüüd 5-rull, 3-realine 80ndate inspireeritud pesa on komplekteeritud kolme põneva funktsiooniga. Selle suure volatiilsusega videomängusaali koos Miami Vice välimusega on RTP 96,09 protsenti ja võidud kuni 100 12 500 korda kaalul.

Maiade kotkas:

Järgmine on džungliteemaline, Maiade kotkas, Eesti mängustuudios All41 Studios. Kõrge volatiilsus, 6-rull, 5-rida Interneti-pesa viib mängijad kõrgelennulisele seiklusele, mis on suunatud iidsete maiade varemete vastu. Võidukombinatsioonide lõhkamine on see Rullid mehaanik kui uued sümbolid rullides kaskaadi, suurendades võidupotentsiaali. Mängijad, kes kirjutavad MAYA vähemalt nelja hajumissümboli maandamise teel, astuvad põneva lisakeermega ringi juurde koos aina suureneva kordajaga, mille võidupotentsiaal on kuni 13 000 korda kaalul. Mayan Eagle on saadaval alates 7. juulist.

Arthuri kuld ja surematu au:

Täiendav keerutuste boonus, mis hõlmab respinsit koos kolme laieneva mäe rulliga ja 10-of-a-kind maksab tervitada mängijaid fantaasia-teemalises suure dispersiooniga pesas, Arthuri kuld. 5-reelisel 3-realisel mängul on RTP 96,19 protsenti ja pakub võitu üle 4000 korda kaalul. Sisestage see rikkuste impeerium alates 9. juulist.

Vahepeal edasi 14. juuli, Lihtsalt võidu nimelVana-Kreeka teemaline pesa Surematu au rullub välja. 5-reeline, 4-realine, 40 fikseeritud palgaliini mäng pakub võidupotentsiaali kuni 10 000x koos metsikute stäkkide ja Au keerutab.

Teemant Inferno:

Kuu lõpus Triple Edge Studios toob meid Teemant Inferno, a 5-rull, 3-realine pesa koos intuitiivse mängu, tulise graafika ja klassikaliste kasiinosümbolitega, sealhulgas kuldribad, täringud, dollarimärgid, õnnelikud seitse, lisatasudena tähed ja J-A kuninglikud madalamal. Korrutusrada, laienevad rullid, respinsid ja teemanthajumise võidud tõstavad selles kuumust keskmise volatiilsusega pealkiri. Ja iga võit pakub vaipa suurenenud rullikomplektiga kuni 50 makseliini. Sel hetkel saab kordaja rada sisse kuni 10x suurendada võidupotentsiaali. Mängi seda alates 21. juuli.

See pole veel kõik inimesed, sest ametliku pressiteate kohaselt lisab juuli Microgaming ka mitmekesisele sisupartnerite kataloogile oma pealkirjade lisamise. Otsige Banana Drop-i Crazy Tooth Studio-st, Monster Blast-i Skillzzgamingust ja Embers-kuningannat 1X2gamingust rohkem kui 10 uut partnermängu kogu kuu jooksul.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga