MGM Springfield valmistub tööle naasmiseks väiksema arvu töötajatega


Kuna MGM Springfield valmistub esmaspäeval taasavama, on majutusasutus tagasi töötajad vastu võtnud. Kui puhastustöötajad on 100% tagasi, moodustavad ülejäänud töötajad kolmandiku sellest, mis nad tavaliselt on. Majutusasutus pakub ainult teatud restoraniteenuseid, kusjuures paljud mänguautomaadid ja lauamängud on suletud. Praegu ei pea olema täies mahus töötajaid.

Vähendatud personali arv:

Veebruaris koostas MGM Springfield kvartaliaruande, mis näitas, et kasiinos on just on üle 2000 töötaja sellel ajal. Seejärel sulges kasiino märtsi keskel koos kasiinodega kogu USA-s, kuna koroonaviirus hakkas levima. Kasiino taasavamisega ainult ümberringi 600 töötajat tagasi tööle.

Kui kasiino taasavab, Külalised peavad kandma maske. See on muutunud USA kasiinodes uueks normiks, kui nad naasevad tööle. Külalised peavad jätkuvalt maske kandma ja eemaldavad neid ainult juua või süüa. Asutus palub külastajatel mitte joogiga ringi jalutada, et mask saaks ringi liikudes paigas olla. Joogid piirduvad ka nendega, kes aktiivselt mängivad.

Puhastusvahendid täisvõimsusel:

Kasiino desinfitseerimine on ülimalt oluline. Pideva puhtuse vajaduse tõttu on puhastusosakond täisvõimsusel. Selle osakonna isikud kolivad kõik pinnad kogu saali puhastama.

Personalivaldkonna asepresidendi MariKate Murreni sõnul on puhastustöötajad läbinud koolituse ja õppinud uusi protokolle, et tagada Springfieldi kinnistu vastavus CDC ja MDC.

Koolitus oli mitmekihiline, koosnedes nii uute protokollide kui ka kasiino loodud seitsmepunktilise turvaplaani õppimisest. Töötajatele anti kaks kuni neli tundi lisakoolitust COVID-19-s vastavalt osakonna jaotusele, kus nad asusid.

Puhastusprotokollide koostamise eest vastutavad ka teiste osakondade töötajad. Kõik töötajad peavad koristamisel abistama, et tagada kõigi turvalisus.

Viimane, mida taasavatakse:

Nagu MGM Springfield taasavatakse 13. juulil, see on Massachusettsi osariigis viimane. Plainridge’i park taasavatud selle nädala alguses ja Encore Bostoni sadam on seatud avama üks päev enne MGM-i.

Iga kasiino võttis oma aja tagamaks, et taasavamise nõuded oleksid täidetud, et teenused saaksid uuesti turvalisel ja tervislikul viisil alata.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga