MGM Resorts International paljastab vähemuse Osaka osaluse


Ameerika kasiinooperaatori MGM Resorts Internationali värskelt paigaldatud boss on teada andnud, et tema ettevõttel on vähemusosalus hasartmängusõbralikus arengus, mida ta kavatseb Jaapani linna Osaka viia.

GGRAsia teatel määrati Bill Hornbuckle (pildil) ametlikult Las Vegase peakorteri operaatori viimaseks presidendiks ja tegevdirektoriks kolmapäeval ning lubas sisseastumise järgneva arutelu käigus, mis käsitles ettevõtte teise kvartali majandustulemusi. .

Põhiline partnerlus:

MGM Resorts International tindiga sõlmitud leping Jaapani finantsteenuste pakkujaga Orix Corporation eelmise aasta märtsis, lootuses, et õnnestub realiseerida Las Vegase stiilis integreeritud kasiinokuurort Osaka linnas asuvale 121-krundilisele rekultiveeritud maatükile Yumeshima saar. Allikas täpsustas, et see konsortsium oli ainus potentsiaalne jooksja osaleda linna taotlusprotsessi esialgses kontseptsiooni taotlemise peatükis (RFC), kuid ta peab siiski läbima valimisjooksu ülejäänud etapid, sealhulgas eelseisva võistluse projektitaotlus (RFP) lava.

Tuleviku tegurid:

Hornbuckle kuulutas väidetavalt, et MGM Resorts International on mõeldud korraldama „40–45% osalus”Kavandatud Honshu arenduses, kuid keeldus täpsustamast muud, kui väita, et see huvi on lõpuks„võrreldes koguinvesteeringu ja riski-tulugaLisatasu, mis on seotud sellise projekti realiseerimisega Jaapani suurim linn.

Koronaviiruse kaalutlused:

Lisaks pikendas Osaka hiljuti koronaviiruse pandeemia tõttu oma valimisprotsessi RFP-etapi tähtaega veel kuue kuu võrra, mis tähendab, et nüüd ei pruugi võimalik võitja olla teada kuni millalgi järgmisel aastal. Hornbuckle kuulutas väidetavalt, et tema ettevõte on nüüd huvitatud integreeritud kasiinokuurordi toomisest Jaapanisse ainult siis, kui selline investeering on „mõistlikJa on garanteeritudmaksma sellist tulu, mida ta peab maksma. ”

Sarvkupp väitis väidetavalt …

Selleni on veel pikk tee minna. Meile meeldib, et me pole täielikult “kõik sisse”Selle investeeringu pealt. Meile fakt meeldib tõenäoliselt hakkab kasiino litsentsimise protsess venima ja mõne vestluse taasavamine, mis loodetavasti muudab selle paremaks investeeringuks kõigile, kes sellest huvitatud, eriti meile. ”


kontseptsiooni taotlus rahvusvaheliste kuurortide taotluste vastuvõtmiseksosahaonidhuyumeshima saarel integreeritud kasiino kuurortlinn hornbuckleorix corporationrfccoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga