MGM Resorts International kavandab rohkem töötajate koondamisi


Esmaspäeval hoiatas MGM Resorts International oma spordi- ja meelelahutusosakondade töötajaid, et koondamised on tulemas. Enamik töötajaid nendes kahes sektoris koondatakse alates 31. augustist. Need töötajad olid raevunud ja said hüvitisi järgmise kuu jooksul. 1. septembril soodustusi ettevõte enam ei paku.

Kavatseb lõpuks uuesti avada:

MGMi sõnul kavatseb ettevõte avada spordi- ja meelelahutusteenuseid pakkuvad kohad uuesti niipea, kui seda on ohutu teha. Koondatud töötajad saavad loodetavasti lähitulevikus tagasi kõne. Ettevõttesiseselt umbes 63 000 töötajat mais öeldi neile, et augusti lõpuks tehakse neile raevu.

Brian Ahern, Eesti meediasuhete direktor MGM Resorts International, kommenteeris, et on ebatõenäoline, et kontserdid ja muud meelelahutused naasevad järgmise kuu jooksul Las Vegasesse. See on mõjutanud töötajaid, kes töötavad nendel näitustel ja kohtades. MGM jätkab koostööd riigiametnikega ja ootab, millal nad saavad töötajaid tagasi tuua toetage meelelahutusvõimalusi ettevõte pakub teadaolevalt.

Töötaja assistent:

On ebaselge, kui palju töötajaid selle nädala teatis mõjutab. Aruanded näitavad, et sellistel ametikohtadel töötajad nagu saalide juhid, koristajad ja hotellimeelelahutusjuhid kuuluvad koondatavate hulka.

Esmaspäevases teadaandes pakuti töötajatele teavet, mis hõlmas ka toetuse otsimist. Ettevõttel on Hädaabifond mis sisaldab 14 miljonit dollarit. Seda raha saab kasutada kulude katmiseks, näiteks rent ja hüpoteek, kommunaalkulud ja toidukaubad. Koondatud töötajad saavad raha taotleda 29. novembriks.


las vegasmgm kuurordid rahvusvahelised meelelahutuskohad töötajad vallandamine hädaabiraha fondid töötajadLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga