MGM, et Mirage taas ribalaval avada


MGM Resorts International (NYSE: MGM), kellel on olemas ulatuslik seitsmepunktiline ohutusplaan, kavatseb pärast mitmeks kuuks suletud neljapäeva, 27. augusti 2010 taasavada oma Mirage’i kuurordi.

Las Vegases olid kasiinod sunnitud sulgema riigi volituste alusel märtsi keskpaigast juuni alguseni, et aidata kiiresti levivat koroonaviirust aeglustada. Pärast 78-päevast seiskamist 4. juunil Nevada Gov Steve Sisolak lasid kasiinod uuesti avada ja kuigi enamus on hakanud kliente taas vastu võtma, on Mirage ja veel mõned kasiinokuurortid The Stripis, Caesars Entertainment omanduses Cromwell ja Park MGM, jäävad aknaluugiks. Viimane on MGM Resortsi ainus muu vara kuulsal Lõuna-Las Vegase puiestee lõigul, mis peab taasavamise kuupäeva veel teatama või teatama.

Praegu suletud, Park MGM võtab vastu broneeringuid 30. septembrist 2020, vastavalt selle veebisaidile.

Tegevjuhi avaldus:

Ettevõtte pressiteates MGM Resorts, tegevjuht ja president Bill Hornbuckle ütles …

„Kuna oleme oma kinnistuid aeglaselt ja läbimõeldult kogu riigis kasutusele võtnud, oleme oma külaliste ja töötajate tervise ja ohutuse alati esikohale seadnud. Mirage’i taasavamine võimaldab meil tuua palju rohkem oma töötajaid tagasi tööle, mis on meie kogukonna taastumisel kriitilise tähtsusega. ”

Ülemaailmne külalislahkuse ja meelelahutuse ettevõte selgitas, et tema ammendav “Seitsmepunktiline ohutusplaan“Loodi koostöös teaduse ja meditsiini valdkonna ekspertidega, et aeglustada koroonaviiruse levikut, kaitsta nii kliente kui ka töötajaid ning reageerida kiirelt võimalikele uutele juhtumitele.

Kava peamised algatused hõlmavad kõike alates töötajate läbivaatusest, temperatuurikontrollist ja COVID-19 spetsiifilisest koolitusest kuni digitaalsete menüüdeni, mida saab vaadata isiklikes mobiilsetes seadmetes toidu- ja joogipunktides. MGM ütles, et ta “jätkab oma ohutusprotokollide hindamist ja arendamist”.

Taasavamisel on Mirage’il väidetavalt piiratud mugavused. Ka selle 14 restoranist kaheksa avatakse uuesti 27. kuupäeval saab teha broneeringuid ka 27. ja pärast seda. Lisaks leiate siit tühistatud ja edasi lükatud sündmuste täieliku loendi.

Varasemad avamised:

Nevadas asuv ettevõte teatas 27. mail 4. juuni taasavamise kuupäev oma esimeste Las Vegase kinnistute jaoks (välja arvatud kasiinovabad asukohad), sealhulgas Bellagio, New York New York ja MGM Grand. Sel ajal ütles ta rohkem oma omadusi Riba avatakse uuesti, „kui nõudlus sihtkoha järele kasvab.” Nendega lihtsalt liitumine nädal hiljem oli Excalibur Hotel & Casino, millele järgnes Luxor on 25. juuni ja Four Seasons Las Vegas, Mandalay Bay ja ARIA 1. juuli.

Sarvkupp asendab Murreni:

29. juulil 2020 teatas MGM Resortsi direktorite nõukogu, et hasartmängude veteran Bill Hornbuckle määrati tegevjuhiks ja presidendiks. Connecticuti põliselanik oli alates 2020. aasta märtsist olnud tegevjuhi ja presidendi kohusetäitja ning tema asemele Jim Murren, kes oli tegevjuht alates 2008. aastast ja astus tagasi käesoleva aasta märtsis koos 32 miljonit dollarit väljumismaksed käes.

Muudes ettevõtte uudistes teatas 12. augustil MGM Resorts Internationali asutaja Kirk Kerkoriani pärandvara, et saab annetades täiendavad 2 miljonit dollarit MGM Resorts Sihtasutusele MGM töötajate hädaabifond. Fond pakub lühiajalist abi ja abi kvalifitseeritud MGM-peredele ja nende lähimatele peredele ootamatute hädaolukordade ja raskuste korral.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga