MGM China Holdings Limited lükkas ümberkorraldamissoovitused tagasi


Aasia kasiinooperaator MGM China Holdings Limited on teatavasti vastanud ühe oma vähemusinvestori varasemale soovitusele, teatades, et ta ei kavatse oma äri ümber korraldada.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on Hongkongi peakontoriga Snow Lake Capitalil praegu 7,5% osalus ettevõttes MGM China Holdings Limited ja selle nädala alguses kutsuti enamusaktsionäri MGM Resorts Internationalit üles laadima kuni 20% oma huvist aadressile vähemalt üks paljudest Hiina kandidaatidest. Alternatiivne investeerimisühing väitis väidetavalt, et selline kokkulepe aitab luksuslike MGM Cotai ja MGM Macau kohtade taga oleval operaatoril vabastada sularaha, suurendada aktsionäride usaldust ja muutuda konkurentsivõimelisemaks.

Enamuse küsimused:

Las Vegases asuv MGM Resorts International vastutab 55,95% osaluse eest MGM China Holdings Limited samas Lume järve pealinn väidetavalt selgitas, et osa sellest huvist kõrvaldamine võib lisaks aidata kasiino behemothil mitmekesistada oma Macau pakkumist ja suurendada võimalusi, et tema kontsessioon Portugali endisele enklaavile pikeneb üle järgmise aasta piiri.

Lõplik eitus:

Kuid Hongkongi nimekirjas MGM China Holdings Limited on nüüd Snow Lake Capitali palvele vastanud, kuulutades seda praegu ei soovi ta oma omandistruktuuris suuri muudatusi teha. Allikas teatas, et see deklaratsioon järgnes MGM Resorts Internationali eile avaldatud sarnasele väitele, et mis tahes selline soovitas tegutseda peaks olema aktsionäride huvides.

Kuuldavasti luges MGM China Holdings Limited avaldust …

„Ettevõtte juhatus on teadlik Snow Lake Capitali avaldatud avalikust kirjast, milles antakse soovitusi ettevõtte osaluse struktuuri ja edasise arengu kohta. Juhatus kinnitab, et selle teate kuupäeva seisuga ettevõte ei kavatse ümberkorraldusi teha. Juhatus jätkab suhtlemist ettevõtte aktsionäridega ja opereerib ettevõtet aktsionäride ja sidusrühmade huvides. aktsionäride väärtuse ja ettevõtte tulemuslikkuse tõstmine. ”


Hong Kongchinamgm Hiina majapidamised piiratudmgm kuurordid rahvusvahelisedmgm cotaimgm macausnow järve pealinn