Metsloomade pesa andis välja Red Rake Gaming


Parimaks hinnatud online-kasiinomängude pakkuja Red Rake Gaming kuulutas välja uhiuue veebipesa tiitli, mis sisaldab metsikuid metsloomi. Metsloomadena nimetatud 5 × 3 videopesa sisaldab 243 võimalust võita ning põnevaid funktsioone, sealhulgas populaarne fusion-minimäng.

Metsloomade üksikasjad

Uus Metsloomade pesa on tugeva graafika ja animatsioonidega, mis aitavad mängu elukaid ellu äratada. Rulli keerutades hulkuma koos huntide, karude, kotkaste, puumide ja muuga. Kriimustatud metsik asendab muid sümboleid, mis aitavad luua suuri võite. See asendab kõiki ikoone, välja arvatud boonus.

The Boonuse sümbol on see, mida soovite vaadata Wild Fusioni minimäng. Kui teenite rullidel 1, 3 ja 5 kolm Boonuse sümbolit, käivitab see selle erivooru. Minimängu ajal ühendub järjest rohkem hundisümboleid. Mida suuremad sümbolid, seda suuremad võidud! Kindlasti on lõbus vaadata, kuidas sümbolid võidude ehitamisel rullidel massiliselt kasvavad.

Liitumine uue Million Dracula mänguga

Red Rake Gamingu fännid on põnevil, kui kuulevad, et see viimane tiitel on arendaja jaoks teine ​​uus mäng, mis käivitatakse augustis. Kui kuu algas, teatas arendaja Million Dracula loomisest. See mäng viib mängijad otse Dracula lossi, kus võidud ootavad!

Dracula on selle mängu peamine sümbol, asendades teised ikoonid, mis aitavad luua võidukombinatsioone. See ei asenda boonussümboleid, vaid kõiki teisi pesas olevaid. Sisestage selle tiitli boonusring ja teid viiakse Dracula pesasse, kus hakkate lisakeerutusi nautima!

Mängijad saavad mõlemat uut tiitlit vaadata Punane reha, nautides rullide keerutamisel kahte täiesti erinevat kogemust!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga