Melco C2 kasiinod taasavavad 13. juuni


Pärast sulgemist alates 16. märtsist Covid-19 ennetusmeetmete tõttu avab Melco Resorts & Entertainment tütarettevõte Küprose kasiinod (C2) väidetavalt alates oma laupäevast, 13. juunist 2020 Vahemere saarel oma viiest kasiinost neli.

Melco neli satelliidi kasiinot C2 Ayia Napa, C2 Nicosia, C2 Paphos, sama hästi kui C2 Limassol, jätkab tegevust ajutine kasiino, mille käigus arendatakse 550 miljoni euro väärtuses Dreams Cityt Vahemere piirkonnas ranged tööprotokollid GGRAsia teatel on Hongkongi peakontori mänguhiiglase ja kohaliku partneri Küprose Phassouri (Zakaki) Ltd. neljapäevase ühisteate kohaselt paigas.

Larnaca ootab ümberpaigutamist:

Neljapäevases avalduses märgiti seda veel C2 Larnaca, veel üks satelliidi kasiinodest, mida haldab Küpros, mida kontrollib Küpros ICR Cyprus Holdings Ltd, Küprosel asuva konglomeraadi ja Melco kuurortide ühisettevõte avatakse väidetavalt pärast seda, kui see on kolinud uude asukohta. Viit Küprose kasiinot juhitakse 2017. aastal partnerlusele antud 30-aastase ainulitsentsi alusel.

Pärast Nikosia avamist detsembri alguses 2018 ja Limasoli kasiinot sama aasta juunis esietendus C2 Larnaca Larnaca rahvusvahelise lennujaama kahes erinevas ruumis. Kasiino avatakse uuesti, kui see uude kohta kolib ja kõik C2 Larnaca töötajad viiakse väidetavalt teistesse asukohtadesse.

Uudisteagentuuri CyprusMail andmetel hakkavad uuesti tegutsema Paphose, Nicosia ja Limassoli kasiinod ööpäevaringsed toimingud laupäeval kell 7, Ayia Napa hasartmängude toimumiskoht avatakse aga laupäeval kell 15, kuid see algab ainult alates 15.00–18.00 iga päev.

Hügieenimeetmed:

Järgmised Küprose välja antud tegevusjuhised Tervishoiuminister väidetavalt järgivad C2 kasiinod taasavamisel tähelepanelikult:

  • maksimaalselt kolm külalist mängulaua kohta
  • kõik muud mänguautomaadid desaktiveeritakse
  • suitsetamine on mängulaudades ja mänguautomaatides keelatud, kuid lubatud selleks ettenähtud kohtades

Neljapäevases väljaandes sisalduvas ettevalmistatud avalduses esitas Küprose kasiinode hasartmängude operatsioonide asepresident Devi Kerr, teatas…

„Meie peamiseks prioriteediks on külaliste ja kolleegide tervis ja ohutus. C2 on ette valmistanud laiaulatusliku hügieenimeetmete sarja, et kaitsta külaliste ja kolleegide tervist ja mugavust kogu kasiinos. Oleme veendunud, et kasiinode taasavamine mitte ainult ei tähenda aidata kaasa turismitööstuse tugevdamisele, aga ka kohaliku majanduse taastumine. Ootame oma külalisi ja töötajaid tagasi C2-sse, ”teatas kohalik uudistesaade Küprosel.

Rahvusvahelised lennud:

Eelmise kuu lõpus teatas Küprose transpordiminister Yiannis Karousos, et riigi hotellid avatakse uuesti 1. juunil, samas kui 19 riigi otselennud lähtestatakse kahes etapis, mis algab 9. juunil, teine ​​etapp algab 20. juunist.

Küpros lõpetas 25. maist Vahemere idaosa saare külastajatele kohustusliku 14-päevase karantiini, valides selle asemel iseseisevuse.

Kõik C2 operatsioonid suleti alles kolm nädalat pärast seda, kui Melco avas oma neljanda ja viimase satelliitkasiino C2 Paphos, mis asub Küprose rannikuäärses linnas Geroskipou Paphosest idas.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga