May näeb Pragmatic Play kolmandat uut mängupaika


Pragmatic Play tõi maikuuks välja oma kolmanda uue tiitli Fruit Party, mis on puuviljase maitse ja suure võidupotentsiaaliga moosi täis.

Veebikasiino mängude arendaja värvikas 7 × 7 video pesal on klaster maksab – süsteemi, mis eristab teda traditsioonilistest mängudest, ja – Juhuslikud kordajad mida saab kombineerida kuni x256. Pragmaticu võnkefunktsiooni abil näevad sama sümboli viiest või enamast kobarad rullidele rohkem puuviljakaskaadi.

Puuviljapeol on kõik suurepärase suvise bash värvi ja lõbusad värvid, kuid seekord on see täis võite.

Sümbolid ja omadused:

Alates madalatest palkadest kuni kõrgeni hõlmavad mängu sümbolid südameid, tähti, ploome, viinamarju, õunu, apelsine ja maasikaid. Suur, kuldne vili toimib hajumise sümbol ja aktiveerib boonusfunktsioon kui vähemalt kolm maandub sellel suure volatiilsusega pilul rullidel.

Vahepeal Extra keerutuste režiim, on kõigil võiduplokkidel võimalus juhuslikult korrutada kas 2x või 4x ja need võivad veelgi laieneda, kui ka teistel kombinatsiooni plokkidel on juhuslik kordaja, algvõit kuni 256x, mis teeb muljetavaldava palgapäeva.

Suvine bash:

Kommenteerides väljaannet, Pragmatic Play kaubandusjuht Melissa suveväli, ütles …

„Puuviljapeol on kõik suurepärase suvise bashi värvid ja lõbus, kuid seekord on see võidukäik täis.

„Uuendusliku klastristiilis võidusüsteemi ja rohkearvuliste kordistajatega saab Fruit Party muuta ühe keerutuse oma väljamakseteks oma kõrge volatiilsus ja tegevusterohke Boonusvoor! ”

Praegu. Pragmaticu kogu online-mängude portfell kasvab kuus kuni neli uut tiitlit ja on lisaks sellele live kasiino ja bingo tooted, mis on saadaval ühe API-liidese kaudu.

Mai teenindusajad:

Nagu mainitud, on viimane pealkiri üks kolmest uuest teenindusajast, mille Malta välja lasknud mitme toote sisuteenuse pakkuja maikuuks välja andis. Kuum põletadaning populaarse John Hunteri sarja John Hunter ja Tut of Book neljas osa ka hiljuti mängijatele kättesaadavaks tehtud.

Lisaks mitmekesistas pakkuja oma Live Casino pakkumist veelgi Automaatne rulett, voogesitas oma tipptasemel Bukaresti stuudios. Vertikaalne, mis on juba integreeritud valdkonna juhtivate operaatorite poolt nagu Marathonbet, SkillOnNet, LeoVegas, BetConstruct, Tipico, SoftSwiss, BetVictor jt.

Tulekul:

Fännid peaksid olema varsti ilmuvate Pragmaatiliste pealkirjade vaatlejad Ülipõletus, mis on saadaval alates 4. juunist, ja Starz Megaways, väljas 11. juunil.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga