Massituru rõõm Macau kasiinodele


Lõpuks võivad Macau 39 kasiinot hakata lõpuks taastuma koroonaviiruse põhjustatud langustest pärast seda, kui neljanda kvartali koondtulude massiturgude koondtulud on jõudnud rekordiliselt kõrgeimale tasemele.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt on see finantsteenuste hiiglase JP Morgani seisukoht isegi siis, kui endise Portugali anklavi nägi 2020. aasta viimase kolme kuu kogu hasartmängutulude kogutulu langust aastaga võrreldes peaaegu 70%. umbes 2,73 miljardit dollarit. Selle asemel, et olla alahinnatud, osutas investeerimisfirma väidetavalt asjaolule, et massiturumängud moodustasid umbes 75% sellest lõppsummast, mis tema kuulutatuna oli “rekordiliselt kõrgeim tase”.

Enesekindlus:

JP Morgan analüütikud Derek Choi ja DS Kim väidetavalt üksikasjalikult, et ka Portugali endises enklaavis asuvad kasiinod olid kirjutanud päeva keskmine mängude brutotulu aasta neljanda kvartali jooksul 29,67 miljonit dollarit VIP-laekumiste arv on aastaga 80% langenud. Spetsialistid kuulutasid seda väidetavalt massituru laekumised oli sama kolmekuulise ajavahemiku jooksul langenud 63%, kuigi kohalikud operaatorid peaksid sellegipoolest suutma sisestada positiivse tulu enne intresside, maksude, amortisatsiooni ja amortisatsiooni territooriumi viisakaltsuurem massimass ja suhteliselt vastupidav mänguväline mängimine ning kulude ratsionaliseerimine‘tegurid.

Kuuldavasti luges Choi ja Kimi avaldust…

“Seda reklaamiti hästi juba viimase sissetuleku põhjal, kuid endiselt on mugav näha, kuidas nad enam suuri kaotusi ei trüki. ”

Detsembri langus:

Tsiteerides ametlikku teavet Mängude kontrollimise ja koordineerimise büroo reguleerija ja allikas selgitasid, et Macau nägi, et detsembri mängude kogutulud vähenesid aastaga 65,8%, jäädes veidi üle 978,89 miljonit dollarit. Lõpuks teatas ta, et kohalik kasiinooperaator MGM China Holdings Limited oli saanud kõige suurema turuosa 31-päevase kuu jooksul selle tõttu esmaklassiline pakkumine samal ajal kui kaasmaalane SJM Holdings Limited oli tänu sellele suurim kaotaja selle eeldatav tuginemine VIP-mängijatele.


vipmgm Hiina põllumajandusettevõtete piiratud massiturgude kontrollimise ja kooskõlastamise bürooujp morgangaming revenuess