Massachusettsis avalikustati koronaviiruse ettevaatusabinõud


Massachusettsis on seadusandjad teatanud, et idaosariigi kasiinode kolmiku jaoks on vaja avada mitmeid nõudeid, mille eesmärk on näha kohti, kus on keelatud pakkuda selliseid populaarseid lauamänge nagu pokker, craps ja rulett.

Vabariikliku ajalehe teisipäevase teate kohaselt käskis Massachusettsi mängude komisjon Encore Bostoni sadama, MGM Springfieldi ja Plainridge Pargi kasiino sulgeda 17. märtsil, kuna potentsiaalselt surmava tervisehädaga nakatunud kohalike arv tabas 217. Ehkki ükski ametlik esindaja – Kolme kasiino avamiskuupäev on veel avaldatud, väidetakse, et spekuleerimisega on väidetavalt tegemist juba 6. juulist, sest aktiivne koronaviirusejuhtumite arv Lahe osariigis on viimasel ajal langenud. .

Põhjalik mõte:

Vabariiklane teatas, et viieliikmeline Massachusettsi mängude komisjon kiitis eile järgneva pandeemiajärgse kasiino taasavamise nõuded ühehäälselt heaks peaaegu kahetunnine kohtumine ja nädalaid ettevalmistusi. Väidetavalt täpsustas asutus, et Encore Bostoni sadam, MGM Springfield ja Plainridge Park Casino lubavad uuesti patroonide vastuvõttu alustada alles pärast kõigi kohalike, osariikide ja föderaalsete protokollide täitmist ning välja töötatud kommunikatsiooniplaanid külaliste teavitamiseks nende koronaviirusega seotud ettevaatusabinõudest.

Väiksem mahutavus:

Lisaks ülalnimetatud lauamängude keelustamisele kohustatakse uuesti avamise juhiseid ka kolme Massachusettsi kasiino piiramiseks Mahutavus 25% pakkuda kõikidele külalistele ja töötajatele käsipuhastusvahendeid. Lisaks soovitas regulaator, et kohad korraldaksid regulaarsed temperatuurikontrollid enne nende lubamist loo eraldi sisenemis- ja väljumiskohad et vältida külaliste ummikuid.

Teemaks:

Ajaleht teatas, et Massachusetts Gaming Komisjoni uuesti taasavamise tingimused kohustavad kasiinosid lisaks sellele: rakendada sotsiaalseid distantseerimismeetmeid paigaldades iga pessa kõrged pleksiklaasist vaheseinad või lülitades välja iga teise seadme ja eemaldades nende toolid kuue jala puhvertsoonid. Väidetavalt on sunnitud toimuma ka kohad puhastage oma mängud põhjalikult vähemalt kord nelja tunni jooksul ja paigaldada sissepääsude ja muude silmapaistvate kohtade juurde sildid, mis tuletaksid külastajatele meelde kaitsvaid näomaske, regulaarselt käsi pesta ja desinfitseerida ja pöörduge halva enesetunde korral koju tagasi.

Gubernaatori eelisõigus:

Massachusettsi mängukomitee esimees Cathy Judd-Stein teatas vabariiklasele, et idaosariigi kasiinod vajavad varukoopia alustamiseks kümme päeva kuni kaks nädalat enne uuesti avamist, ehkki lõplik otsus, millal see võib tegelikult aset leida, on nüüd kuberneri käes Charlie Baker (pildil).

Väidetavalt rääkis Judd-Stein ajalehele …

Soovime litsentsisaajatele suurt edu, kui uuesti avamine on lubatud. Tänan teid iga litsentsiomaniku kannatlikkuse eest. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga