Mashpee Wampanoag Tribe andis välja kohtukutseid


Föderaalne suuržürii on teadaolevalt käskinud hävitatud Mashpee Wampanoag Tribe’il anda oma raamatupidamisdokumendid üle suurejooneline žürii uurimine viib läbi Ameerika Ühendriikide Massachusettsi ringkonnakohus.

Ajalehe The Republican teisipäevase raporti kohaselt on 5. juuni taotlus ilmus umbes aasta pärast seda, kui sama keha andis hõimu varahoidjale kohtukutse, Gordon Harriskoos oma eelkäijaga Robert Hendricks, kuigi jääb ebaselgeks, kas need kaks tegevust on omavahel seotud.

Ametlik tellimus:

Vabariiklane teatas, et petitsioonile kirjutasid alla Massachusettsi föderaalprokurörid Andrew Lelling ja Christine Wichers ja tuleb siis, kui Mashpee Wampanoag hõim on sisse tikitud juriidiline lahing oma reservatsiooni päästmiseks ja sellega seotud plaan rajada oma kavandatud miljard dollarit First Light Resorti ja kasiinot.

Teadaolevalt lugege ametliku föderaalse petitsiooni jaotist …

“Massachusettsi rajoonis Massachusettsi ringkonnas föderaalse suuržürii poolt läbi viidud ametliku uurimise kohaselt föderaalse kriminaalõiguse kahtlustatud rikkumised, suunatakse teid edastama suurele žüriile lisatud kohtuistungil kirjeldatud dokumendid. ”

Kasiino õnnetus:

Ajaleht teatas, et Mashpee Wampanoag hõim võitis 2007. aastal föderaalse tunnustuse pärast 32-aastast võitlust ja algselt plaanis ta rajada oma esimese valgustuse kuurordi ja kasiino koostöös Aasia kasiinohiiglase Genting Malaysia Berhadiga 321 aakri suurune maatükk asub väikese Massachusettsi linna Tauntoni lähedal. Väidetavalt sattus see skeem raskustesse pärast seda, kui rühm kohalikke elanikke algatas kohtumenetluse, mis seadis kahtluse alla riigi seaduslikkuse 2015. aasta otsus maa usaldamise kohta alates Ameerika Ühendriikide siseministeerium mis oli andnud hõimule esmase õiguse konstrueerida hasartmängusõbralikku arengut.

Lisatud ebaõnne:

2600-liikmelise hõimu unistus tuua integreeritud kasiinokuurort Massachusettsi kaguosas sai väidetavalt märtsis veelgi tagasilöögi pärast seda, kui Ameerika Ühendriikide siseministeerium ühepoolselt oma broneeringu tühistas, ehkki Ameerika Ühendriikide Columbia ringkonnakohus saatis selle asja hiljem föderaalametile tagasi, kirjeldades oma otsust kui „meelevaldne, kapriisne, kaalutlusõiguse kuritarvitamine ja seadusega vastuolus”.

Haistab kahtluse:

Vabariiklane teatas, et Mashpee Wampanoag hõimu esimees Cedric Cromwell on pealegi hiljuti tule alla selle eest, kuidas ta on grupi rahaasju käsitsenud. Ajaleht väitis, et paljastati föderaalselt tunnustatud hõim oli üle 500 miljoni dollari suuruses punases osas, mille suurem osa võlgneb Malaisia ​​Berhadi väljaandmisele, ajendas paljusid selle liikmeid ebaõnnestunult üritama septembris korraldada valimised, mille eesmärk on tagandades Cromwelli ja tema kaasmaalased.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga