Marylandis pakutakse rahalist toetust spordiennustuse tõukamiseks


Kuna Marylandi valijad otsustavad sel sügisel, kas kiita osariigis spordiennustus heaks või mitte, kulutavad hasartmänguettevõtted suuri taala, et veenda elanikke valima hääletussedelil jah. FanDuel ja DraftKings on kaks ettevõtet, kes pakuksid osariigis teenuseid, kui see variant sel sügisel heaks kiidetakse. Mõlemad on toetanud 2. küsimuse nimel gruppi Hääleta jah ja kulutanud spordiennustuse positiivseks reklaamimiseks üle 2 miljoni dollari.

Reedel esitati rahandusaruanded, mis näitasid, et 2. küsimuse rühma kontole Hääletus Jah kantud 2,75 miljonist dollarist jääb kasutamata umbes 486 000 dollarit. Suurem osa vahenditest kulutati reklaamidele. Otsepostituse kampaaniad loodi koos veebi-, raadio- ja telereklaamidega.

Pingutamise toetamine

Grupi pangakonto loodi juulis. Sel ajal pakkus DraftKings 250 000 dollarit toetuseks. Seejärel jõudis kampaania eelmisel kuul avalikkuse ette. Augustis ja septembris otsustas DraftKings lisada veel ühe 1 miljon dollarit kontole. Ka FanDuel tegi oma panuse, lisades 1,5 miljonit dollarit fondides.

Ka osariigi kasiinod ja Marylandi Jockey Club on seda eesmärki toetanud, kuid nad on oma jõupingutused pannud rühma nimega Rahastage meie tulevikku. Kasiinod ja klubi on pakkunud tasuta reklaami kohapeal, samuti postituste ja sotsiaalmeedia kaudu. Kogusumma 32 300 dollarit pakuti meie tuleviku rahastamiseks Marylandi hokiklubi, Hollywoodi kasiino Perryville, Horseshoe kasiino Baltimore ja Maryland Live! Kasiino.

Sellest summast on kulutatud väga vähe. Rahaliste vahendite kasutamise asemel on kasiinod ja muud ettevõtted teinud nn Mitterahalised sissemaksed. Nad pakuvad rühma nimel tööd neile tasuta.

Selle näite võib leida Marylandi Jockey Clubi kaudu. Klubi annetas selle saavutamiseks nii graafilise kujunduse kui ka majasisesed reklaamid ja sildid raja ääres. Samuti esitasid nad tasuta veebisaidi reklaame ja sotsiaalmeedia postitusi. Kasiinod andsid ka sarnaseid panuseid, mis kõik on olnud hinnatud üle 33 000 dollari koos.

Marylandi ümbritsevad praegu osariigid, kes on spordiennustused seadustanud. Osariigi seadusandjad on otsustanud lubada laiapõhjalise küsimuse sel sügisel hääletusel osalemise kohta, küsides, kas nad on sellega nõus võimaluse legaliseerimine. Kui valijad ütlevad jah, siis peavad seadusandjad määrama üksikasjad, näiteks selle, kes saaksid teenuste pakkumiseks litsentsi saada.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga