Märkimisväärsed koroonaviiruse tagajärjed Louisiana mängutööstusele


Lõuna-Ameerika Louisiana osariigi hasartmängutööstus kaotas väidetavalt umbes 440 miljoni dollari suuruse tulu märtsis ja aprillis, sest koronaviiruse pandeemia tõttu oli see täielikult suletud.

Ajalehe The Daily Advertiser neljapäevase raporti kohaselt pärines see näitaja Louisiana osariigi politsei hasartmängude korraldamise osakonnast ja oli tingitud sellest, et kõik Pelikaani osariigis asuvad hipodroomid, videomänguasutused ja kasiinod suleti peaaegu üheksanädalane periood alates 17. märtsist.

Piiratud taaselustamine:

Daily Advertiser teatas, et see ahistamine lõppes alles 15. mail kui Louisiana kasiinosid lubati uuesti avada 25% mahuga. Ajaleht selgitas, et see keeld oli tõstetud eelmisest reedest 50% -ni kuigi tööstuses võis ikkagi näha kogu riigi hõlmavat koroonaviirustega seotud puudujääki top 500 miljonit dollarit.

Tulenevad koondamised:

Koronaviiruse põhjustatud sulgemiste tagajärjed on väidetavalt ajendanud ka Boyd Gaming Corporationi teatama, et kavatseb umbes 1500 kohaliku töötaja ajutine koondamine alates järgmise kuu esimesest päevast. Väidetavalt kasutas Las Vegase peakontor ametnikku Töötaja kohanemise ja ümberõppe teatis (WARN) üksikasjalik kiri, et koondamine toimub selle toimumiskohtades Louisiana kogukondades Vinton, Amelia, Kenner, Opelousas ja Shreveport pärast seda, kui nad olid kokku leppinud märtsi ja aprilli koondkahjud üle 70,2 miljoni dollari.

Tumbling takistused:

Lisaks teatati, et Boyd hiljuti lindistatud esimese kvartali kahjum 18,3 miljonit dollarit pärast kasumi registreerimist 45,5 miljonit dollarit eelmise aasta sama kolme kuu jooksul. Ettevõtte personali asepresident Chris Smithväidetavalt kasutas seda suhtlust koondamiste üksikasjalikuks muutmiseks töötajaid on 25–60% igas Louisiana viies asukohas igas rollis, sealhulgas vahendajad, kassapidajad ja toitlustusteeninduse töötajad, samuti spaa-, turva- ja hooldustöötajad.

Teadaolevalt loe Smithi avaldust …

Pandeemia mõju meie ettevõttele on endiselt ettearvamatu. Riiklike tervishoiuasutuste ja valitsusasutuste väljaantud juhised nõuete ja ettevaatusabinõude kohta, mis on vajalikud meie meeskonnaliikmete, klientide ja kogukondade kaitsmiseks, kui me uuesti avame, jätkatakse pidevat ajakohastamist ja muutmist, kui ametnikud saavad pandeemiast rohkem teada. “

Esimene surm:

Lisaks põhjustas koroonaviiruse lukustumine nõudis oma avakõnega alalist kasiinoõnnetust 18. mail kui hädas Kasiinohotell DiamondJacks kuulutati, et seda ei avata uuesti. Jõepaatide rajatis Los Angelesest pärit investeerimisvahendilt Vaikse ookeani poolsaar Väidetavalt oli ta 26. sünnipäevast vaid kaks päeva häbelik, kuid on juba pikka aega olnud ümberpaigutamise kuulujuttude hulgas, sealhulgas 2018. aasta skeemis, mille kohaselt pidi tema litsents üle minema uuele kinnistule, mis asub väikese lähedal Tangipahoa vald linn Hammond.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga