Märkimisväärne koputus Hollandi autoriteedile


Teadaolevalt on Hollandis ja Kansspelautoriteiti (KSA) hasartmänguregulaatoril ametlikult antud korraldus ümber hinnata, kas tema litsentsimisprotokollid on kooskõlas Euroopa Liidu seadustega.

IGamingBusiness.com raporti kohaselt tuleb riigi riiginõukogu direktiiv pärast seda, kui veebikasiinode ja spordiraamatute operaator Kindred Group võitis kohtumenetluse, väites, et KSA diskrimineeris ZEbetting and Gaming Nederland BV valduses oleva totalisaatori litsentsi uuendamisel. konkureeriva ettevõtte Sportech tütarettevõte.

Ebaõnnestunud ettevõtmine:

Sugulaste rühm oli kaasatud püüdlusse saada Hollandi totalisaatori litsents selle eest Trannel International Limited allutatud, kuid tõmmati hiljem tagasi veendumuse tõttu, et KSAga seotud nõuded olid saavutamata. ZEbetting ja Gaming Nederland BV Väidetavalt on ta alates 1998. aastast ainus selline luba andnud Madalmaadele, samas kui ebaõnnestunud kandidaadi hilisem õiguslik vaide ebaõnnestus seetõttu, et ta ei olnud aktiivset rakendust.

Juriidiline triumf:

Hiljem kaebas Kindred selle otsuse edasi Riiginõukogu väites, et oleks tulnud lubada varasemat otsust vaidlustada Euroopa Liit reeglid, mis võimaldavad selliseid võimalusi mis tahes ettevõttele sõltumata sellest, kas neil on menetluses olev litsentsitaotlus. Veel täpsem oli, et see keha leppis kokku Malta operaatoriga ja peale selle otsustas, et seda oleks tulnud pidada kellel on huvi selle sektori vastu tulenevalt asjaolust, et ta oli avaldanud huvi totalisaatori litsentsi saamiseks.

Oluline pingutus:

Maarten Haijer, Euroopa hasartmängude ja kihlvedude liit, aplodeeris väidetavalt riiginõukogu otsusele ja kuulutas, et see oli vajalik samm tagades, et KSA protsessid järgivad Euroopa Liidu reegleid ja eeskirju.

Teadaolevalt loe Haijeri avaldust …

„Me tervitame otsust, mis tagab, et KSA peab kontrollima, kas tema senine litsentside väljaandmise kord on kooskõlas Euroopa Liidu õigusega. Need on Euroopa õiguskorra põhinõuded et riiginõukogu kinnitab oma otsuses uuesti. Ootame KSA hinnangut seoses läbipaistvus ja õiglus praegusest litsentsimismenetlusest. ”


kansspelautoriteitmaltaeuroopa statistiliste rühmade liitnõukogudeportaalide hasartmängude ja kihlvedude liitmaarten haijertrannel rahvusvaheline limitedksatotalizatorzebet- ja hasartmängude nederland bvLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga