Marina Bay Sandsi täiendav uurimine


Singapuris on ikoonilise Marina Bay Sandsi kinnisvara taga olnud operaator palganud välise advokaadibüroo, et korraldada sõltumatu uurimine selle kohta, kuidas integreeritud kasiinokeskus tegeleb hasartmängijate hoiuste ülekandmisega kolmandatelt isikutelt.

Bloombergi uudisteteenistuse kolmapäevase aruande kohaselt toimub kolimine Las Vegas Sandsi korporatsiooni Marina Bay Sands Private Limited tütarettevõttest pärast seda, kui ettevõte nõustus juulis keset Hiina endist väärtuslikku mängijat hüvitama umbes 6,5 miljonit dollarit väited, et tema sularaha oli petlikult teistele mänguritele ilma tema loata välja antud.

Esialgne uurimine:

Uudisteteenistus teatas sellest see kohtuväline kokkulepe palus seejärel operaatoril käivitada ettevõttesisene uurimine haldab rahvusvaheline advokaadibüroo Hogan Lovells mis oli uurinud üle 3000 volituskirja, mis olid seotud kolmandate osapoolte tehingutega üle miljardi dollari. See uurimine leidis väidetavalt arvukalt juhtumeid, kus Marina Bay Sands töötajad ei olnud maksesaajate lubamisel piisavalt kinni pidanud nõuetekohastest sisemistest üleandmise standarditest kasutada eelnevalt allkirjastatud või koopiatega nõusoleku vorme.

Täiendav uuring:

Singapuri peakontor Marina Bay Sands Private Limited on alates selle avamisest 2010. aasta aprillis pidanud 2561-toalist Marina Bay Sandsi ja on praeguseks väidetavalt tegelenud kohaliku advokaadibürooga Davinder Singhi kodad hakkama saama järelkontroll kolmandate isikute ülekannete osas.

Ametlik arvamus:

Bloomberg teatas, et VIP-mänguri esialgne kaebus Wang Xi seotud sularahaga, mille kohta mängija väitis, et tema 2015. aasta jooksul saadeti tema teadmata teistele suure valimisvõimega patroonidele. Väidetavalt ajendas Singapuri Kasiinode reguleeriv asutus algatada omapoolne uurimine, kuigi reguleerija otsustas hiljem, et Marina Bay Sands ei täitnud ühtegi oma nõuet, hoolimatanõrkused’Viisil, kuidas ta oli selliseid tehinguid käsitlenud.

Ameerika tähelepanu:

Uudisteteenistus teatas pealegi, et see õnnetu õppus viiakse läbi ajal, mil Ameerika Ühendriikide justiitsministeerium uurib teadaolevalt Marina Bay Sands Private Limitedi toimumiskoha rahapesuvastaste menetluste tõhusus. Föderaalne korrakaitseorgan esitas väidetavalt jaanuaris kolmetornilise vara endisele nõuetele vastavuse juhile suure vandekohtu, kutsudes üles intervjuud või dokumente, mis olid seotudrahapesu hõlbustamineSisefinantskontrollide võimalikke kuritarvitusi.


rahapesu Vipmarina lahe sandslas vegas liivad korporatsioonid subpoenacasino reguleeriv asutus marina lahe liivad private limitedwang xihogan lovellsdavinder singh kambridLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga