Marina Bay Sands’i kohtuväline kokkulepe


Teadaolevalt on Singapuris alla kirjutanud operaator, kes asub ikoonilise integreeritud kasiinokuurordi Marina Bay Sands taga kohtuväline kokkulepe see tähendab, et see kompenseerib endise kõrge väärtusega patrooni umbkaudu 6,5 miljonit dollarit.

Bloombergi uudisteteenistuse pühapäevase teate kohaselt Marina Bay Sands Private Limited on Ameerika Ühendriikide kasiino behemoth Las Vegas Sands Corporationi tütarettevõte ja omab 2561-toalist kinnisvara alates selle avamisest 2010. aasta aprillis. Selle Singapuri peakontoriga ettevõtte väidetavalt esitas VIP-mängija kohtusse kaevamise. Wang Xi tema väidetava sularaha tagasisaatmise katses saadeti ta 2015. aastal tema nõusolekuta teistele kõrgelt liikuvatele patroonidele.

Vastutuse puudumine:

Bloomberg teatas, et Marina Bay Sand Private Limited on nüüd allkirjastanud arvelduslepingu koosvastutuse tunnistamata jätmineKlausel, mis on selle nägemine hüvitab Hiina mängur täielikult ja lubage tal taaskord Marina Bay Sandsi kasiinos käia, kuni ta nõustub selle eeskirjadest kinni pidama.

Laiendatud uurimine:

Uudisteteenistus täpsustas, et juhtum aitas vallandada paljude kohalike omavalitsuste sondid, sealhulgas Singapuri politseijõud kuna selle resolutsioon tuleb ajal, mil Ameerika Ühendriikide justiitsministeerium on lisaks teada kolmekorruselise saali rahapesuvastaste menetluste tõhusus seoses kõrge väärtusega mänguritega. Veelgi enam, viimane organ andis jaanuaris endisele Marina Bay Sandsi nõuetele vastavuse juhile väidetavalt suure žürii kohtukutse, küsides intervjuud või dokumente „rahapesu hõlbustamineJa sisefinantskontrolli võimalikud kuritarvitused.

Tulus ettevõtmine:

Bloomberg teatas, et hasartmänguoperatsiooni Marina Bay Sandsis peetakse laialdaselt üks maailma kasumlikumaid kuna see moodustab regulaarselt ühe kolmandiku Las Vegas Sands Corporationi aastasest põhitulust. See Las Vegase peakontoriga ettevõte haldab lisaks viit integreeritud kasiinokuurorti Macaus, kus kõik need Aasia kohad on eelmisel aastal oma panuse andnud umbes 85% ettevõtte aastasest tulust 13,7 miljardit dollarit.


las vegasmacauchinamin rahapesuvipmarina laht sandscompliance Ameerika Ühendriikide justiitsministeerium vegas sands ettevõtted Singapur politsei jõudubpoenamarina laht liivad osaühing wang xiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga