Marina Bay Sands seisab silmitsi võimaliku VIP-langusega


Teadaolevalt hoiatas üks juhtiv investeerimispank, et hiljuti käivitatud sond, mis uurib, kas Singapuri Marina Bay Sands võib olla rikkunud rahapesuvastaseid protseduure, võib maksta ikoonikohale suure osa kohalikust VIP-kasiinoturust.

Inside Asian Gaming pühapäevase raporti kohaselt ennustas Malaisia ​​maakler Maybanki investeerimispank Berhad, et ka USA justiitsministeeriumi algatatud uurimine võib paljusid kõrgeid rullnoore julgustada oma raha kulutama lähedal asuvas Resorts World Sentosa kinnistul.

Kohene kontroll:

Üksikasjad föderaalne uurimine Teadaolevalt ilmnes see esmakordselt Bloombergi uudisteteenistuse aruandes pärast seda, kui endine Marina Bay Sandsi nõuetele vastavuse juht oli välja antud suure žürii kohtukutsega küsitakse vestlust või dokumente, mis on seotud „rahapesu hõlbustamineJa sisefinantskontrolli võimalikud kuritarvitused.

Valitsev suund:

Las Vegas Sands Corporation avas selle käsul 2,561-toalise integreeritud kasiinokuurordi Marina Bay Sands Sands China Limited allutatud aprillis 2010 koos 160 000 ruutjalga mängupõrand samuti muuseum, mitmed restoranid ja baarid, teater, kaubanduskeskus ja 29 aakri suurune konverentsikeskus. Allikas täpsustas, et kolmetornisel arendusel on alates 2018. aasta suvest olnud vähemalt 50% kohalikust VIP-mängude turust ja lõpetas möödunud aasta 57% -lise osalusega.

Eelmine langus:

Kuid, Samuel Yin Shao Yang alates Maybank Investeerimispank Berhad teatati ajalehes Inside Asian Gaming, et Marina Bay Sansi VIP-äri oli 2010. aasta lõpus pärast seda märkimisväärselt kahjustatud sarnase sondi initsieerimine Ameerika Ühendriikide ametnikelt. See tegevus algatati pärast Sands China Limitedi eelmist tegevdirektorit, Steven Jacobs, esitas oma endise tööandja vastu ebaseadusliku lõpetamishagi ja sellel oli väidetavalt oluline roll Singapuri sündmuskoha osa ajutisel suurendamisel kohalikul suure rullikuturul kuni 33%.

Asjakohane saak:

Marina Bay Sands ja Resorts World Sentosa on mõlemad suletud alates aprilli algusest peatage seni 25 kohalikku tapnud koroonaviiruse tüve levik. Viimast kohta korraldavad Aasia mängu- ja meelelahutusüritused, mille autoriks on Genting Malaysia Berhad, ja väidetavalt on see keskmiselt umbes 47% aktsiast alates 2010. aasta jaanuaris avamisest kohaliku VIP-mängude turul, ehkki see suleti eelmisel aastal omades 43% -list osalust.

Teadaolevalt kommenteeris Yin…

„Me ei eelda, et kas Marina Bay Sands, Sands China Limited või Las Vegas Sands Corporation olid mis tahes süüdistuses süüdi või süütud, milline ettevõte pole kunagi pidanud pettunud endiste töötajatega hakkama saama? Mida me kogume, see on VIP-id kipuvad vältima uurimise alla kuuluvaid kasiinosid, eriti Ameerika Ühendriikide justiitsministeeriumi poolt. Ajaloost õppides kogume selle kokku Kuurordid World Sentosa võiks kasu saada suurema osa VIP-mahust. Kõik, mida ta nüüd tegema peab, on lihtsalt uuesti avatud. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga