MARE BALTICUM kuulutab välja augusti alguseks toimuva konverentsi


Märtsis Mängude tippkohtumine MARE BALTICUM teatas, et läheb koroonaviiruse puhangu tõttu Internetti. Pandeemia on levinud kogu maailmas, peatades reisid, mis peatavad teatud sündmused, sealhulgas mängukonverentsi. Sel nädalal tehti teade, et MARE BALTICUM korraldab a augustis otseväljaanne. Piirangute kaotamisel saavad inimesed riiki siseneda ilma 14-päevase karantiini vajaduseta.

Eelseisva mängude tippkohtumise üksikasjad:

Mängude tippkohtumine toimub 6. augustth hotellis Radisson Blu Hotel Olümpia. Ametnike allikad väidavad, et alates 1. juunistst, Lubab Eesti siseneda ELi ja EMP riikide inimestel. Osalejad saavad konverentsil osalemiseks külastada Tallinna, sisenedes riiki viiruse aeglase leviku tõttu.

Varem pidid kõik riiki sisenejad, nagu ka teistes riikides, läbima a isoleerimise periood 14 päeva. Kuna nakkuse määr teistes riikides muutub, lisatakse need loendisse või kustutatakse need, kellel pole karantiininõuet. Külalised sellistest riikidest nagu Austria, Taani, Prantsusmaa, Kreeka, Itaalia, Holland ja mitmed teised pääsevad Eestisse tasuta ja saavad konverentsil osaleda.

Värske pressiteate kohaselt…

Hipther Agentuuri kaasasutaja ja ärijuht Zoltán Tűndik kommenteeris otseülekannet. Tűndik ütles seda MARE BALTICUM teatab rõõmuga, et otsekonverentsil saavad osaleda kõik, kes on huvitatud turvalisest võrgustumisest ja õppimisvõimalustest. Korraldaja on rääkinud Eesti tervishoiuministeerium samuti Radisson Blu meeskonnaga ja tagage, et kõigil oleks turvaline konverentsil osaleda.

Piiratud osalemine:

Alates 1. juulistst, on piirkonnas lubatud kuni 500 inimese siseüritused, kui kasutatavate rajatiste mahutavus on 50% või vähem. Konverentsi meeskond on otsustanud piirata delegaatide arvu vaid 80-ni, et luua osalejatele mugav keskkond.

Kõik osalemishuvilised on julgustatakse ette broneerima ja valige pakett, kas delegaadipass või delegaadipass koos majutuse kombinatsiooniga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga