Manila lukustamine kestab 15. augustini


Mani suurlinna kasiinod ja muud hasartmänguettevõtted peavad väidetavalt olema suletud vähemalt 15. augustini pärast seda, kui föderaalvalitsus pikendas käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tõttu hiiglasliku linnastiku üldise kogukonna karantiini korraldust.

GGRAsia teatel pandi Filipiinide pealinna piirkond kinni 15. märtsist pärast seda, kui potentsiaalselt surmava tervisehäirega nakatunud inimeste arv ületas üleriigiliselt 100 inimest. Allikas täpsustas, et see samm hõlmas kõigi kohalike spordiennustuste, elektrooniliste mängude, bingo- ja pokkeritööstuste sulgemist ning Luzoni piirkonna nelja suurt integreeritud kasiinokuurorti – Manila kuurordid, Solaire’i kuurort ja kasiino, Dreams City Manila ja Okada Manila. arengud.

Nakkuste arvu suurenemine:

Harry Roque, esindaja President Rodrigo Duterte oli varem teatanud, et metropol võib paigutada rangema „muudetud tõhustatud kogukonna karantiinKui koronaviiruse käes kannatavate inimeste arv oleks juuli lõpuks ületanud 85 000 inimese. Allikas selgitas seda Eile registreeriti 3954 uut üleriigilist juhtumit sealhulgas 1 703 suurlinna Manila jaoks, et viia ajalooline arv neid, kes olid haiguse tabanud, 89 374 1983 surma puhul.

Julgustav ediktis:

GGRAsia teatas siiski, et hiljuti on Filipiinidelt tulnud häid uudiseid, kuna Cebu linnast, mis pandi 16. juulist „muudetud tõhustatud kogukonnakarantiini”, on nüüd selle sulgemise olek alandatud vähem rangele tasemele.kogukonna üldine karantiin. ” Selle tagajärjel on väidetavalt peaaegu miljoni elanikuga lõunapoolne metropol samade eraldatussätete alusel kui keskne Luzon provintsid Rizal, Batangas, Cavite, Bulacan ja Laguna samuti Visayani saared ja Mindanao omavalitsused Talisay linn, Consolacion, Mandaue linn, Lapu-Lapu linn, Minglanillaja Zamboanga linn.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga