Manila kasiinoettepanek rahvusvahelisele meelelahutuskorporatsioonile


Aasia hotellide ja vaba aja veetmise pakkuja International Entertainment Corporation on teadaolevalt teavitanud investoreid, et ühele selle tütarettevõtetest loodetakse saada luba integreeritud kasiinokuurordi toomiseks Filipiinide pealinna Manilasse.

Äriühingu Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku esildist, et tema Marina Square Properties Incorporated alluv kavatseb Filipiinide lõbustus- ja mängude korporatsiooni (PAGCor) regulaatorilt küsida ajutist kasiinolitsentsi, mis võimaldaks tal seda teha esitleda sellist rajatist nimetamata olemasolevas Manila asukohas.

Linna sanktsioon:

Inside Asian Gaming teatas sellest Rahvusvaheline meelelahutuskorporatsioon vastutab juba 288-toalise ruumi eest New Coast Hotel Manila, mida varem tunti kui Uus maailm Manila Bay hotell jaanuarini toimuva nimemuutuse korral, kus see toimub rendib ruumi PAGCorile väikese mängutoimingu jaoks. Allikas täpsustas, et nüüd nõutakse ettevõttelt „vastuväidete kiri”Ning Manila valitsuse luba enne ajutise kasiinolitsentsi nõuetekohast taotlemist.

Endeavour algas:

Kolmapäevane esitamine (pdf) saidilt International Entertainment Corporation teatas, et ettevõte kavatseblaiendada ja uuendada praeguseid hotellipindu, rajatisi ja teenuseid Manilas asuva kasiino asutamise ja haldamise ning integreeritud kuurordi arendamise kaudu.

Rahvusvahelise meelelahutuskorporatsiooni arhiiv loeti läbi …

“Juhatusel on hea meel teatada, et 10. juunil Marina Square’i kinnistud lisatud esitas Manila linna valitsusele kirjaliku taotluse kinnitada vastuväide ja linnavolikogu otsus ettevõtjale Marina Square Properties Incorporated.

Mitmekesised huvid:

Hongkongi peakontoriga rahvusvaheline meelelahutuskorporatsioon omab aasia õigusi paljude reaalajas pokkeriürituste jaoks, sealhulgas alates PokerStarsi kaubamärgi all korraldatavatest sündmustest Tähtede rühm asutatud ja eelmisel kuul tehti umbes 22,14 miljonit dollarit laadides oma kontrolli osaluse Inglise meistrivõistluste jalgpalliklubisse Wigan Athletic.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga