Mängude kogutulud kokku Macaus langeb


Koronaviiruse leviku peatamiseks rakendatud reisipiirangud olid väidetavalt suuresti süüdi, kuna Aomen registreeris eelmise kuu hasartmängude kogutulude kogutulude 93,2% -lise vähenemise 93,2% -ni, vaid 220,94 miljoni dollarini.

GGRAsia ja Inside Asian Gaming aruannete kohaselt, viidates enklaavi Gaming Inspektsiooni ja Koordineerimise Büroo ametlikele andmetele, kujutas mai tulemus teist järjestikust kuud, mil Macau oli haaranud mängude kogutulude kogutulude enam kui 90% -lise võrreldava vähenemise pärast aprilli langust. 96,8%, pisut üle 94,42 miljoni dollarini.

Aastane kahanemine:

Allikad teatasid, et uusim ühtlus tähendab ka seda, et Aomeni 39 kasiinot on nüüdseks hasartmängude kogutulud kogunud umbes 4,13 miljardit dollarit aasta algusest, mis tähendab 73,7% -list langust, kui võrrelda programmiga 15,74 miljardit dollarit dokumenteeritud sama viiekuulise perioodi kohta 2019. aastal.

Päevane defitsiit:

Olukorra halvendamiseks ja GGRAsia viitas rahvusvahelisele vahendus Sanford C Bernstein Limited täpsustades, et Macau eelmise kuu võrreldav keskmine igapäevane mängude kogutulud on kokku langes tegelikult negatiivsele territooriumile – seitsme päeva jooksul alates 18. maist kuni volatiilsuse ja – aina vähenev mängijabaas. Väidetavalt märkis institutsioon veel, et kuu lõpupoole mediaan oli 7,14 miljonit dollarit oli aprilliga võrreldes 126% madalam ja märtsiga võrreldes umbes 66% madalam.

Koroonaviiruse sulgemine:

Aomen on koduks mõnele maailma ikoonilisemale kasiinole, sealhulgas lootosekujuline kasiino Grand Lisboa, ja väidetavalt on seal registreeris oma esimese ametliku koroonaviirusnakkuse 22. jaanuaril. Umbes 632 000 elanikuga linn võttis hiljem vastu enneolematu otsuse ajutine aknaalune sulgeda igas oma hasartmängusõbralikus ettevõttes alates 4. veebruarist kuna nende juhtumite arv ületas kümme.

Turismimured:

Ehkki Macau avas kõik oma kasiinod 20. veebruaril pärast lindistamist vaid 45 potentsiaalselt surmava tervisekahjustuse juhtumit surmadeta GGRAsia teatas, et endise Portugali enklaavi ja Mandri-Hiina või Hongkongi vahel reisivad inimesed peavad endiselt läbima 14 päeva karantiini. Väidetavalt katkestati linn märtsis pärast mängijate mängimist ka ühest peamisest allikast pärast seda, kui Peking lükkas edasi individuaalse visiidi kava (IVS), mis võimaldas turiste 49 kogukonnast osaleda omavalitsusterritooriumil, ilma et peaksite kuuluma turismigruppi.

Tulev enesekindlus:

Vaadates tulevikku ja Inside Asian Gaming tsiteeris analüüsi Credit Suisse AG ennustades, et Aomeni kasiinod võiksid seda teha kiiresti oma VIP-äri osas kuni 50% taastumist kui need koronaviirusega seotud reisipiirangud kaotatakse. Väidetavalt nägi institutsioon veel ette, et selline tulude osa võiks olla võimalik kosuda, et jõuda suveks peaaegu pandeemia-eelsele tasemele kuigi massiturul toimuvatel ettevõtmistel võib septembri lõpuni kuluda 80% nende endisest tasemest.


hong kongchinagaming ülevaatus ja koordineerimine bureaucasino grand lisboagamingurenuessanford c bernstein limitedcoronaviruscredit Suisse agLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga