Mängu Microgaming sissejuhatus


On täiesti uus aasta ja Microgaming koos oma pidevalt laieneva eksklusiivstuudiote võrguga on olnud vaevarikas, tagades klientide 2021. aastal uue hämmastava sisuga.

Ainult Microgamingule on jaanuarikuu seotud uudishimulike manitsusdetektiivide, tohutute gorillade ja anonüümsete pearahaküttidega.

5. jaanuar

All41stuudio uus pealkiri Shamrock Holmes Megaways oli esimene uus mäng, mis ilmus stuudiopartnerluse kaudu. 5. jaanuari turule toomine hõlmab suurt väljamakset, samas kui suure volatiilsusega 6-rulliga videopesas on ka maailma kuulsaim manitsate detektiiv! See on esimene Eestis tegutseva arendaja kahest väljaandest, mis on eksklusiivne ainult Microgamingule. Mõlemad uued mängud kasutavad kaubamärki Megawayd mehaanik, kellel oli litsents Aussie uuendajalt Suur aja mängimine (BTG) oktoobris 2020 ja on platvormil esmakordselt saadaval.

Põhimängu ajal, kui rullidele maandub konkreetne sümbolite ja hajutite kombinatsioon a Võlumets Respin autasustatakse koos garanteeritud arvu päästikul põhinevate Megawaydega. Shamrock Holmesi ja ülemisele reale ilmuvate pikslisümboolikaga kolmekordsed hajutid näevad, et respin-funktsioon vabastab minimaalselt 117 649 võimalust võita.

Iiri-teemalises pealkirjas on ka Microgamingu oma Rullid funktsioon, mis asendab rullide võidusümbolid uute juhuslike sümbolitega. Aktiivne põhimängu, täiendavate keerutuste ja korduste korral käivitab Rolling Reels seni, kuni pole uusi võidukombinatsioone. Vahepeal vallanduvad mängijad, kes edukalt maanduvad nelja hajutussümboli abil 10 lisapööret, mis algavad tähega x2 võida kordaja. Kordajat suurendatakse iga veereva rulliga iga võidu võrra 1x ja maksimaalse võidu kordaja on piiramatu.

7. jaanuar:

Järgmine on metsiku lääne inspireeritud pealkiri, Bounty, Stockholmist ja Helsingi iGamingi stuudiost Lumesündinud mängud. Selle Spaghetti Western seikluse rullid on täidetud viie madalamal asuva desperado mugshotiga. Mängija on nimeta pearahakütt, kellele esitatakse väljakutse kriminaalse elemendi jälitamise ja jackpotini jõudmiseks kuue sobiva plakati kogumisega.

Täiendav keerutusfunktsioon käivitub, kui mängijad saavad kolmiku Varitsuse boonus sümboleid, võimaldades neil koguda piiramatud võidukordajad ja lisakeerutused. Varitsusboonus algab kaheksa lisapöördega ja x2 kordaja, samas kui kuulisümbolid teenivad mängijatele lisakasiinode keerutusi ja dünamiidi ikoone, mis teavad lisakordajaid.

12. jaanuar:

Eesti mängustuudio Foxium annab välja oma viimase tiitli, Foxpot. Selles 3-rullis mitmemõõtmelises mängus on ainult üks aktiivne rida Rebaseratas domineerib võrgus ja töötab kolme boonusrattana kõik ühes, sealhulgas Raha auhind, respin-režiim ja kordaja, mis mõlemad toimivad eraldi päästikuga. Kui sellest ei piisa, siis Raha auhinna ratas koosneb kolmest võimalikust jackpoti auhinnast, koos mini, midija FoxPot, mis pakub võitu kuni 10x panus. Klassikaliste puuviljamasinate austajad naudivad mängu nihutamisfunktsioon, mis on valik nii baasmängus kui ka Rebaseratas.

14. jaanuar:

Sõltumatu mängustuudio Virmaliste mängimine käivitab oma uue mängu, Kuldne täkk Ultraways, 14. jaanuaril. Lääneteemaline pealkiri on arendaja esimene väljaanne koostöös Microgaminguga. Suure volatiilsusega mänguautomaadil on mängus metsikud hobused, kes jooksevad läbi vanas läänes asuva kanjoni, ja palju lisapööret. Lisakeerutuste režiimis käivitab kolme hajuti maandumine Ultraways mehaanik, kus rullide positsioonid jagunevad ning pakuvad topelt- ja quad-sümboleid. Jagamine võib viia ilmatu 196 608 Ultraways.

Selles mängus tutvustatakse ka teist uut funktsiooni, kuldset järjestust. Järjestus koosneb juhuslikust arvust keerutustest vahemikus 10 kuni 20, mis valitakse ja kuvatakse rullide kohal asuval pöörlemisloenduril. Igal pöörlemisel peatuvad hobused ja tõstavad rullid esile. Kui see jõuab funktsiooni viimase keerutamiseni, muutuvad kõik esiletõstetud rullid kas paremini makstavateks kuldsümbolideks või kuldseteks metsikuteks sümboliteks.

19., 20. ja 26. jaanuaril:

Microgaming järgib hajutatut Hyper Strike Gameburger Studioselt 19. jaanuaril. 5 × 3 rulli, 20 võiduliini pealkiri maksab kuni 2000x panus ja funktsioonid a kuldtäht metsik mis võib maksta igale liinile kuni 125-kordse osaluse. Käivitamine 20. jaanuaril on Neko mänguduusim pealkiri, Pachinko. See videobingomäng on inspireeritud Jaapani lemmikmängust, mis on pinballi ja mänguautomaadi ristand. Microgamingi versioon haarab selle dünaamika, vahetades lisapallid täiendavate keerutuste vastu, võimaldades mängijatel leida ka taga peidetud auhindu Maneki Nekos, Jaapani kujuke või õnnesarm, mis arvatavasti toovad selle omanikule õnne.

See on Microgamingule teine ​​Megawaysi väljaanne koos All41 Studios’iga Unustatud saar Megaways mis käivitatakse 26. jaanuaril. Kongi inspireeritud mäng 6-reelil on täis funktsioone, sealhulgas Rullid, lisarullid ja Kong Spin. Kui hiiglaslik gorilla ärkab, siis eriline võida kordaja on kogu funktsiooni ajal rakendatud ja piiramatu.

28. jaanuar ja lisad:

Kuu kokku pakkimine on Aafrika loomad firmadest Gold Coin Studios ja Rulett x5 Golden Rock Studios, mis mõlemad avati 28. jaanuaril. Nad koos 1X2gaming’sega Vurr Jones, Välgukarbi mängud “, Bondi Breakja 777 Mega Deluxe Crazy Tooth Studio, mis ilmub vastavalt 6., 18. ja 21. jaanuaril, on kõik vaid Mani saare tööstuse juhtivate partnerite panused.

Microgamingu pressiteate kohaselt on Roulette x5 traditsioonilise Euroopa ruletimängu keerdkäik ja on “ainus turul, kes auhindu jagab”kahekordistage oma võidud“kordaja, muutmata kliendi koefitsiente.”