Mängijad saavad VIP staatuse iSoftBeti uues pesas


Viige oma mängukoht iSoftBeti uusimas pealkirjas Macau High Roller järgmisele tasemele, kus mängijad veetakse Aasia kõige tähtsamate mängude sihtkohtade VIP-salongidesse.

3-rull, 5-rida mäng on viimaseks täienduseks Londoni peakontoris asuvale veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkujale kasvavale teenindusaegade stabiilsusele, pakkudes maitset suure panusega laud mängijatele, kui nad otsivad välja kolm täiendavat keerutuse sümbolit, mis käivitavad boonuse.

Jooksul boonusvoor, antakse mängijatele täiendavad keerutused, kui kõik maanduvad kasiinokiibid võetakse kohe sisse. Baasmängu ajal Aomeni raha keerutamine võib mis tahes keerutamisel juhuslikult käivituda ning näeb ja kiibid vahetatakse ka kohe väljamaksete vastu.

High Roller tegevus:

Mängijatel on ka võimalus tõsta VIP staatus ja viia oma mäng sinna Kõrge rulliga salong. Seal maksavad ennustused 20-kordselt kui tavaline panus, kuid tohutu kasu ootab neid, kellel on enesekindlust.

Ajal High Roller režiim, pärast seda, kui žetoonid on kogutud ja kokku arvestatud kogu mänguaja vältel igas rulliasendis, Super Respins režiim käivitatakse. Kui see juhtub, pakub mäng kolm võimalust täiendavate kiipide maandumiseks ja iga kord, kui uus kiip maandub, siis resins lähtestatakse.

Maitse Macaust:

Kommenteerides uut mängu, iSoftBeti mängude juht, Mark Claxton, ütles pressiteates …

„Macau High Roller on põnev uus täiendus meie pidevalt laieneva mänguautomaatide pakkumiseni kaks mänguvõimalust pakkudes samal ajal mängijatele maitset kiiretempolistest laudadest ühes maailma põnevaimas linnas.

“Jätkame oma partnerite kogu maailmas ainulaadse ja põneva sisu arendamist ning ootame huviga, kuidas seda kogu maailmas kliendid vastu võtavad.”

Sertifitseeritud 17 reguleeritud turul sealhulgas Suurbritannia, Belgia, Horvaatia, Eesti, Ungari, Itaalia, Läti, Leedu, Portugal ja Šveits, on iSoftBet juhtiv vastavus.

Selle mängukomplekti kuulub laias valikus originaalsed videoboonuse mänguautomaadid, põnevat kaubamärgisisu maailmas tuntud tele- ja filmistuudiotes ning võrdselt muljetavaldavat lauamängude kollektsiooni, mis on optimeeritud nii mobiili kui ka lauaarvuti jaoks. Tarnija pakub ka tööstuse juhtivat sisu koondamise platvormi Game Aggregation Platform (GAP).

Fännid saavad vaadata ka teenuseosutaja hiljuti avaldatud versiooni, Sheba raamat, mis pakub sama palju põnevust kui klassikaline raamatužanri teema, kuid millel on paar ainulaadset keerdkäikuLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga