Malaisia ​​meelitamine Berhadil on tõenäoliselt neljanda kvartali taastumine


Aasia kasiinooperaator Genting Malaysia Berhad kavatseb oma äriväljavaated paraneda alates neljandast kvartalist, ehkki tema erinevad tütarettevõtted võivad täieliku taastumiseni oodata palju pikemat teed.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on see rahvusvahelise maakleri Nomura Securities Company Limited arvamus ja see sisaldus uurimises selle kohta, kuidas Malaisia ​​majandus on hiljutise koroonaviiruse kriisiga toime tulnud. Allikas täpsustas, et see uuring näitas ka seda, et kõik kasiinoettevõtte peamised tegevuskohad on nüüd vähemalt osaliselt uuesti avatud pärast varasemate ajutiste pandeemiaga seotud sulgemiste kehtestamist.

Siseriiklik suund:

Maakler teatavasti seletas seda Malaisia ​​Berhadi meelitamineNeljanda kvartali elavnemisele aitab oluliselt kaasa selle lipulaeva Resorts World Genting arendustegevus, kus igapäevased külastused on jõudnud juba 40 000-ni ja viisid keskmine hotelli täituvus umbes 90%. Lisaks väideti väidetavalt, et see muljetavaldav samm ühendatakse New Yorgi taasavatud Resorts World Catskillsiga, mis on samuti vähene sõltuvus välisärist, et tulemuseks oleks kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni alates neljanda kvartali tulemuste hooajast. ”

Väidetavalt luges Nomura Securities Company Limited uuringut…

Eeldame, et Resorts World Genting korraldab järgnevate kvartalite jooksul järkjärgulise taastumise eelarveaastal 2022 saabub järsk pöördumine koos oma teemapargi avamisega, mille ametlik ajakava on 2021. aasta keskpaik, kuid mis võib kalduda libisemistele. “

Rahvusvaheline inerts:

Maakleritasu teatas siiski, et Genting Malaysia Berhadi alluvad nagu Genting Singapore Limited, mis vastutab Singapuri hiiglasliku Resorts World Sentosa arenduse eest, võib-olla vaatab raskemat taaselustamist tulenevalt asjaolust, et nende ärimudelid sõltuvad suuresti välisturismist, millest onsisuliselt tühine. ”

Nomura Securities Company Limited uuringus väidetavalt loeti…

“Uuring Google’i otsingutrendidest Malaisias näitab, et kuigi lennufirmade otsingutrendid on endiselt madalamad enne koroonaviiruse taset, otsib kohalikule turismile olulisi termineid Malaisia ​​piires, näitekshotellibroneeringudJaGenting’On peaaegu tagasi koronaviiruse-eelsele tasemele, samas kui koronaviiruse otsingutendentsid on langenud soovitada hääbuvat hirmutegurit. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga